Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hangkastje met rolluik deurtjes 4270
Hangkastje met rolluik deurtjes

Resultaat:

30 EUR

Eiken piano 4271
Eiken piano
Startprijs 25 EUR
Tafeltje met tegels 4204
Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR
Antiek kinderkastje, Jugendstil 4137
Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 25 EUR
Kindertafel + stoel 4225
Kindertafel + stoel
Startprijs 25 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4010
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kleine eiken kist, 18e eeuw 4124
Kleine eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse Barok vitrinekast 4008
Hollandse Barok vitrinekast

Resultaat:

650 EUR

Eikenhouten kolom kussenkast 4272
Eikenhouten kolom kussenkast
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eikenhouten Art Deco dressoir 4273
Eikenhouten Art Deco dressoir

Resultaat:

60 EUR