Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Fam. Rose theepot 6254
Grote Fam. Rose theepot

Resultaat:

4.400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing kan 6026
Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat:

3.300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Oude Chinese kraagvaas 6154
Oude Chinese kraagvaas

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
2x Chinese fabeldieren 6015
2x Chinese fabeldieren

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Oude Chinese knobbelvaas 6153
Oude Chinese knobbelvaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw 6031
3x Kang Xi borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose vaas, 2-delig 6208
Oude Familie Rose vaas, 2-delig

Resultaat:

875 EUR

Verkocht
Lot divers China 6376
Lot divers China

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
6-Kantige Chinese vaas 6203
6-Kantige Chinese vaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Oude roze Chinese pijpvaas 6588
Oude roze Chinese pijpvaas

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
6x Antieke Franse Fayence borden 6143
6x Antieke Franse Fayence borden

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees blauwe glazuur vaas 6202
Chinees blauwe glazuur vaas

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Set Kang Xi kop en schotels 6082
Set Kang Xi kop en schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw 6007
6 Kang Xy borden, Chinees 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6019
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese klapmuts kom 6088
Chinese klapmuts kom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6264
Chinese drakenvaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6313
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese theeglazuur vaas 6336
Oude Chinese theeglazuur vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Meissen dekselschaal, 1900 6020
Antieke Meissen dekselschaal, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw 6117
2 Kapitale Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6161
Oude Chinese kom

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6232
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw 6005
Familie Rose vaas, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Samson de Paris kaststel, 1900 6025
Samson de Paris kaststel, 1900

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw 6050
2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
4x Chinese vazen, 19e eeuw 6383
4x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
6x Antieke Meissen borden, 1900 6054
6x Antieke Meissen borden, 1900

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Sang du boeuf schotel 6086
Chinese Sang du boeuf schotel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
6x Chinees Imari porselein 6099
6x Chinees Imari porselein

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen, 19e eeuw 6384
2x Kantonese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas met theeglazuur 6417
Chinese vaas met theeglazuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw 6480
4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Rosenthal dekselcoupes 6013
2x Rosenthal dekselcoupes

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Grote Imari siervaas 6317
Grote Imari siervaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose schotel 6544
Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6030
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese schotel, 17e-18e eeuw 6076
Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw 6123
Groot Imari bord ø 61,5 cm., 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Franse Sevres vaas met bronzen montuur 6016
Franse Sevres vaas met bronzen montuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Vleesschotel, 18e eeuw 6036
3x Vleesschotel, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari bloempot, 19e eeuw 6111
Imari bloempot, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Imarivaas, 19e eeuw 6112
Grote Imarivaas, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Familie Rose borden, 18e eeuw 6156
5x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees 6257
2x Oud Chinees

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke Chinese borden 6258
4x Oude/antieke Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6259
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees blauw-wit draken bord 6479
Chinees blauw-wit draken bord

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6510
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4 Delen Meissen porselein 6006
4 Delen Meissen porselein

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
6x  Chinese 18e Eeuwse borden 6035
6x Chinese 18e Eeuwse borden

Resultaat:

290 EUR

Verkocht
2x Imari trompet vazen, 18e eeuw 6311
2x Imari trompet vazen, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord 6541
Chinees drakenbord

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein 6151
Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
4x Chinees porselein, 18e eeuw 6041
4x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Servies, Blue Danube 6180
Servies, Blue Danube

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselvaas 6301
Oude Chinese dekselvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Familie Rose schaal, 19e eeuw 6375
Familie Rose schaal, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping drakenvaas 6476
Chinese Mei Ping drakenvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Gendi schenkkan 6477
Chinese Gendi schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw 6077
Chinese ghendi met zilver, 17e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6152
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Chinese potjes 6348
2x Chinese potjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese draken vazen 6364
2x Oude Chinese draken vazen

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6251
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6312
5x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel 6058
18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
7x 18e Eeuws Chinees porselein 6089
7x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Plaquette, moeder met kind 6053
Plaquette, moeder met kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Peking glazen snuffbottle 6090
Peking glazen snuffbottle

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Porseleinen lamp met brons 6104
Porseleinen lamp met brons

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lotje Chinese kop+schotels 6201
Lotje Chinese kop+schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5x Antieke Chinese Cargo schalen 6228
5x Antieke Chinese Cargo schalen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
9x Chinese borden, 18e eeuw 6377
9x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Boeddha beeld 6394
Boeddha beeld

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese koraal beeldjes 6516
2x Chinese koraal beeldjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees jade figuur 6048
Chinees jade figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
8x Chinese porselein, 18e eeuw 6230
8x Chinese porselein, 18e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
11 Delen divers Chinees 6393
11 Delen divers Chinees

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese Republik porseleinen bord, 1920 6503
Chinese Republik porseleinen bord, 1920

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Chinese kom 6374
2x Chinese kom

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zeer kleine Chinese Imari trekpot 6509
Zeer kleine Chinese Imari trekpot

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees karperbord 6542
Chinees karperbord

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x Duitse antieke Hoechst figuren 6106
3x Duitse antieke Hoechst figuren

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 6508
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Oude/antieke Yixing trekpot 6027
Oude/antieke Yixing trekpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Familie Rose vleesschotel 6037
Familie Rose vleesschotel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915 6051
6x Ambrosius Lamm porseleinen chocoladekopjes, 1915

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw 6083
2x Chinese sauskommen, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw 6113
2x Japanse Imari dekselpotten, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Chinees Kantonees porselein, 19e eeuw 6160
2x Chinees Kantonees porselein, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oude Chinese pot 6361
Oude Chinese pot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote Imari schotel, 19e eeuw 6109
Grote Imari schotel, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw 6110
Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Imari kraagvazen 6122
2x Imari kraagvazen

Resultaat:

160 EUR