Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten 6210
Twee antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4x Imari schalen, 19e eeuw 6456
4x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Sang de Boeuf 6478
2x Sang de Boeuf

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6034
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6040
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6043
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Weense vazen, 1900 6069
2x Antieke Weense vazen, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
KPM servies (koffie+thee) 6133
KPM servies (koffie+thee)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6206
3x Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw 6318
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote jade plaquette (ø 30 cm ) 6413
Grote jade plaquette (ø 30 cm )

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jugendstil lampenvoet, 1910 6442
Jugendstil lampenvoet, 1910

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6460
4x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel 6489
Grote Chinese Familie Rose schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese vazen 6399
2x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Antieke Kutani dekselpot 6125
Antieke Kutani dekselpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Delftse plaquette, 20e eeuw 6132
Delftse plaquette, 20e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel, 18e eeuw 6158
Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees agaat figuur 6179
Chinees agaat figuur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antiek Satsuma servies, 1900 6494
Antiek Satsuma servies, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
6x Duitse bierpullen 6523
6x Duitse bierpullen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw 6049
Kang Xi bord, 17e-18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6084
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
10x Antiek Chinees porselein 6350
10x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6495
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6080
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
5x Oud/antiek porselein 6127
5x Oud/antiek porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw 6130
Franse Fayence mosterdpot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw 6237
Lot divers Chinees porselein, 18 eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Japanse blauw-witte kraagvaas. 6249
Japanse blauw-witte kraagvaas.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote oude wierookpot 6447
Grote oude wierookpot

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 6507
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tegeltableau, 18e eeuw 6168
Tegeltableau, 18e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke piedestal (eigenbouw) 6181
Antieke piedestal (eigenbouw)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw 6033
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese Kang Xi borden 6184
2x Antieke Chinese Kang Xi borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese cups + schotels 6344
2x 18e Eeuwse Chinese cups + schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw 6500
2x Chinese Familie Rose vazen, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw 6044
Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Chinese bloempot 6046
Oude Chinese bloempot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Japanse Imari vaas, 19e eeuw 6120
Japanse Imari vaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kaststel, Porceleyne Fles 6197
Kaststel, Porceleyne Fles

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose dekselpot 6227
Chinees Familie Rose dekselpot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Porceleyne Fles vazen, 1920 6276
2x Porceleyne Fles vazen, 1920

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari kommen 6316
2x 18e Eeuwse Imari kommen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw 6319
2x Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari bloempotten 6414
2x Imari bloempotten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6558
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese pot, 19e eeuw 6078
Chinese pot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, 18e eeuw 6087
Chinese dekselvaas, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke platelen vazen 6191
6x Antieke platelen vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Melk en bloed bord, 18e eeuw 6205
Melk en bloed bord, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Yixing theepot 6212
Yixing theepot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese vazen 6215
Twee antieke Chinese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6231
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke beeldengroep, 1930 6294
Antieke beeldengroep, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Duitse bierpullen 6353
4x Duitse bierpullen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke borden 6451
4x Antieke borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Imari schalen, 19e eeuw 6457
3x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese paper weight 6488
Antieke Chinese paper weight

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Imari vazen, 19e eeuw 6551
6x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6553
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Terracotta bodemvondst + certificaat 6426
Terracotta bodemvondst + certificaat

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Japanse Imari borden 6118
2x Japanse Imari borden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Petrus Regout servies 6148
Petrus Regout servies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
10x 17e-18e Eeuwse tegels 6171
10x 17e-18e Eeuwse tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6186
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Imari porselein, 19e eeuw 6323
3x Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Set Japanse Satsuma vaasjes 6410
Set Japanse Satsuma vaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot diverse antieke tegels 6424
Lot diverse antieke tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw 6475
2x Japanse Satsuma vazen , 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine 6505
2x Chinese beeldjes, Blanc de Chine

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Japans porselein 14x 6573
Lot Japans porselein 14x

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7x Imari vaasjes, divers 6357
7x Imari vaasjes, divers

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, Ree kalf 6129
Porseleinen figuur, Ree kalf

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6166
3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Monogram H.Z., Fruitschillende man 6195
Monogram H.Z., Fruitschillende man

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese geglazuurde vaas 6226
Chinese geglazuurde vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oud Wedgwood servies 6240
Oud Wedgwood servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delfts bont kaststel 6248
Delfts bont kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6304
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Chinese altaar figuren, 19e eeuw 6388
5x Chinese altaar figuren, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6450
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6461
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6462
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6463
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6486
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw 6070
Oude Sevres dekseldoos, 20e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Porseleinen tafelstuk 6196
Porseleinen tafelstuk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
4x Porceleyne Fles 6234
4x Porceleyne Fles

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon tijger 6371
Oude Chinese celadon tijger

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Grote Samson kom, 19e eeuw 6439
Grote Samson kom, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek Chinees roodlak doosje 6095
Antiek Chinees roodlak doosje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Chinese roodlak doos 6098
Antieke Chinese roodlak doos

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Oude porseleinen soldaten 6199
4x Oude porseleinen soldaten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Duitse porseleinen figuren 6200
4x Duitse porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR