Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Hollandse medailles 2760
2x Hollandse medailles
Startprijs 25 EUR
Lot folders/affiches WO II 2761
Lot folders/affiches WO II
Startprijs 25 EUR
Antiquarisch boek WO II 2762
Antiquarisch boek WO II
Startprijs 25 EUR
5x Nederlandse WO II tekeningen 2754
5x Nederlandse WO II tekeningen
Startprijs 30 EUR
USA Militaire riem 2755
USA Militaire riem
Startprijs 30 EUR
Militaire Engelse draagtas 1918 2756
Militaire Engelse draagtas 1918
Startprijs 30 EUR
Amerikaanse Mountainers Cap WO II 2757
Amerikaanse Mountainers Cap WO II
Startprijs 30 EUR
2x Oude veldkijkers 2724
2x Oude veldkijkers
Startprijs 40 EUR
Lot USA WO II Insignia 2751
Lot USA WO II Insignia
Startprijs 40 EUR
Lot tekeningen WO II (7x) 2752
Lot tekeningen WO II (7x)
Startprijs 40 EUR
Indonesisch kapmes 2710
Indonesisch kapmes
Startprijs 50 EUR
Decoratieve dolk, Rusland 2725
Decoratieve dolk, Rusland
Startprijs 50 EUR
2x Bevrijdings kalenders 2746
2x Bevrijdings kalenders
Startprijs 50 EUR
Duitse WO II helm met inslag 2747
Duitse WO II helm met inslag
Startprijs 50 EUR
Duitse WO II zaktas 2749
Duitse WO II zaktas
Startprijs 50 EUR
Duitse WO II Hitler Jugend BDM broek 2750
Duitse WO II Hitler Jugend BDM broek
Startprijs 50 EUR
Kruitmaatje+kogeltang, 19e eeuw 2712
Kruitmaatje+kogeltang, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Marokkaanse dolk 2727
Marokkaanse dolk
Startprijs 60 EUR
Lot decoratieve wapens 2731
Lot decoratieve wapens
Startprijs 60 EUR
Engelse WO II wapentas 2743
Engelse WO II wapentas
Startprijs 70 EUR
Antieke affiche WO II 2740
Antieke affiche WO II
Startprijs 75 EUR
USA Paarden haverzak 2741
USA Paarden haverzak
Startprijs 75 EUR
USA cavaleriebroek + riem 2742
USA cavaleriebroek + riem
Startprijs 75 EUR
3x Blanke wapens, 20e eeuw 2717
3x Blanke wapens, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR