Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

C.J. de Vogel, Landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Lucebert, Neus
Resultaat: 100 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 38/40 1979. Titel: Neus, Nase, Nasiz. Lithografie op papier. Afmeting: 64 - 49 cm. In goede staat.

19e Eeuws damesportret
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws ovaal damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 79 cm. In redelijk/goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee kittens met kikker
Resultaat: 100 EUR

Meta Plückebaum. Duitse School. 1876 - 1945. Twee kittens met kikker. Ets op papier. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.

Portret, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.

C.J. van der Aa, Twents landschap met koeien
Resultaat: 100 EUR

C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

3x Antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

C. Balwé, Boerenschuur met bloesembomen
Resultaat: 100 EUR

C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

J. Vos, Hollands havengezicht
Resultaat: 95 EUR

J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met koeien
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Twee naakte dames
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

W. Nitboer, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Poldergezicht met rietsnijder
Resultaat: 90 EUR

J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Balinese danseres
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.

Antieke gravure Delft, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude ikoon
Resultaat: 80 EUR

Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven pioenrozen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Vlinder
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Meta Plückebaum, Twee kittens met strik
Resultaat: 80 EUR

Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee kittens met strik. Ets op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In goede staat.

L. de Leeuw, Bosgezicht met beek
Resultaat: 80 EUR

L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.

Gerard Krol, Twents landschap
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.

Gerard Krol, Molen bij Zonnebeek
Resultaat: 80 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Martinik?, Dorpsgezicht Spanje
Resultaat: 80 EUR

Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.

Chinese ajuard, Geisha met bloesems
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse gesigneerde Chinese ajuard. Geisha met bloesems. Aquarel op papier. Links bovenin papier gescheurd. Afmeting: 78 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Meinert Volkers, De val
Resultaat: 80 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

J. de Jong, Winters landschap
Resultaat: 80 EUR

Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij met kippen
Resultaat: 80 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J. v.d. Leest, Landschap bij avond
Resultaat: 80 EUR

Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Ongesign., Waslijn op achterhof
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Klipper op zee
Resultaat: 77 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Klipper op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Th. Rangelink, Mannetjes leeuw
Resultaat: 75 EUR

Th. Rangelink. Circa 1900. Mannetjes leeuw. Houtskool op papier. Beschadigd. Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijke staat.

M. v.d. Berg, Vaas met bloemen
Resultaat: 75 EUR

Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Nadruk Picasso, Teckel
Resultaat: 70 EUR

Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Boerderij
Resultaat: 70 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...

F.A. van Mourik, Hollands wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Pijnenburg, Stilleven met fruit
Resultaat: 70 EUR

Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

L. Alleman, Meisje met ezel
Resultaat: 65 EUR

L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ikoon met zilveren rizza
Resultaat: 60 EUR

Russische ikoon met zilver, 84 zolotniks, Ikoon van Christus, met houten portret in zilveren rizza, St Petersburg, 8,5x11cm. In goede staat

J.T.H. Wagner, Huis bij Lago Maggiore
Resultaat: 60 EUR

J.T.H. Wagner. Duitse School. Circa 1930. Huis bij Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesign., Interieur met kaarslicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dorp met boot en ophaalbrug
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Dorp met boot, figuur en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

C. Valkman, Boeren interieur
Resultaat: 60 EUR

C. Valkman. Circa 1920. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Monogram H.M., 17e Eeuws militair schip
Resultaat: 60 EUR

Monogram H.M. Circa 1920. 17e Eeuws militair schip. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Parijs' stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Hollands havengezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Resultaat: 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

W.J. Pasman, Boerderij
Resultaat: 60 EUR

W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

De Groot?, Hemel landschap
Resultaat: 60 EUR

De Groot? 70-er Jaren. Hemel landschap. Magische realisme. Acryl op linnen. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Balné?, Boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ongesig., Mannen portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mannen portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 73 cm. In redelijk/goede staat.

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Resultaat: 60 EUR

J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Resultaat: 55 EUR

Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.

Gravure, Brand stadhuis Amsterdam
Resultaat: 55 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Resultaat: 55 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W. Aberson, Romantisch winters stadsgezicht
Resultaat: 55 EUR

W. Aberson. 1948. Romantisch winters stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

T. Anconé, Bierpul met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Bierpul met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, De astronaut
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. '89. 1927 - 2000. Enschede. De astronaut. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.

R. Banet, Figurenvoorstelling
Resultaat: 50 EUR

Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Resultaat: 50 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

H. Kamp, Landschap met boerderij
Resultaat: 50 EUR

H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

7x (Duitse) werken, Divers
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Resultaat: 50 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

2 Antieke gravures
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...

3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...

Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Geitje bij hekwerk
Resultaat: 50 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Geitje bij hekwerk. Oude lithografie op papier. Afmeting: 20 x 11 cm. In goede staat.

F. Laufberger 1861, Heren portret
Resultaat: 50 EUR

Ferdinand Laufberger 1861. 1829 - 1881. Heren portret. Aquarel op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant
Resultaat: 50 EUR

Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Kruik met bloem
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Oude landkaart van Leeuwarden
Resultaat: 50 EUR

Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse watermolen
Resultaat: 50 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kan met rozen
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Phil Mey, Mick Jagger
Resultaat: 50 EUR

Phil Mey. Mick Jagger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Guerin, Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. Bardot, Parijs stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

W.F. Smith, Winters stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 45 EUR

W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Berends, Stilleven met tin en fruit
Resultaat: 45 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Resultaat: 45 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Resultaat: 45 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij boom
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij bij boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerenhuis
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

E. Cano, Italiaans landschap
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.