Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Cano, Italiaans landschap
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 58 x 27 cm. In goede staat.

2x Olieverf schilderij, Landschappen
Resultaat: 40 EUR

Twee olieverf schilderijen. Landschappen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Resultaat: 40 EUR

Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Resultaat: 40 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Resultaat: 40 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Landschap pendant
Resultaat: 40 EUR

Twee maal landschap pendant. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Winter ijspret + Zomer bospad met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Landschap met wandelaar
Resultaat: 40 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Dylan en Gascia
Resultaat: 40 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

8x Diverse werken
Resultaat: 40 EUR

Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...

Pendant, Stadsgezicht Venetië
Resultaat: 40 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Resultaat: 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Bospad
Resultaat: 35 EUR

Jos van Dijk. Bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Curt Schröder, Clown
Resultaat: 35 EUR

Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Resultaat: 35 EUR

A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Wintergezicht
Resultaat: 35 EUR

A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

A. Reuvers, Landschap met hooiwagen
Resultaat: 35 EUR

Anton Reuvers. (Enschede). Landschap met hooiwagen, boer met hond. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Resultaat: 35 EUR

D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Enderby, Landschap
Resultaat: 30 EUR

Enderby. Landschap. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...

Ongesigneerd, Stilleven met gemberpot en fruit
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Juanele, Stilleven met fruit, kruik en wijnfles
Resultaat: 25 EUR

Juanele. Stilleven met fruit, kruik en wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Juanele, Stilleven met kruik
Resultaat: 25 EUR

Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

4x Hollandse werken
Resultaat: 25 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Resultaat: 25 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met appels
Resultaat: 20 EUR

J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Resultaat: 20 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Klein, Hollandse dorpstraat
Resultaat: 20 EUR

J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

Antieke gravure op perkament (huid)
Resultaat: 20 EUR

Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Resultaat: 15 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Floor van Veen, Roze haas
Resultaat: 15 EUR

Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.