A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
J. de Koning. Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Enderby. Landschap. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met fruit, kruik en wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.
Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Anton Reuvers. (Enschede). Landschap met hooiwagen, boer met hond. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.