Twee grote Hollandse antieke Fayence sierschotels. Onder andere: Porceleyne Fles, 1920, floraal. En één maal Makkum polychrome, tuin decor. Afmeting: ø 34 - ø 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel Maria figuur. 50-er Jaren. W. Germany. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Delftse keramieken borden met bloemen/fruit en vogel op hek. 19e Eeuw. Eén haarlijntje. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.
Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.
Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...
Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.