Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Makkums schaaltje, achtkantig, met zilveren beugel, 833/000, met gezaagd ruitmotief en versierd met graveerwerk van bloemen, 1941. 16x16x12cm. Enkele minimale chips, verder in goede staat.
Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 10,3 cm. In goede staat.
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Twee Chinese gemberpotten met Samson en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Franse handbeschilderde Fayence borden met polychrome decors. Divers. Twee borden haarlijn, één bord gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...