Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren pepermunt- en snuifdoosje 271
Zilveren pepermunt- en snuifdoosje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Likeurkist, 19e eeuw 2089
Likeurkist, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Oud bronzen beeld, Kruisridder 5139
Oud bronzen beeld, Kruisridder

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren tabaksdoos 288
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Antieke briefopeners, 1900 2106
2x Antieke briefopeners, 1900

Resultaat:

90 EUR

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3539
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Parfumfles, Isle of Wight 5503
Parfumfles, Isle of Wight

Resultaat:

130 EUR

Oude Chinese Yixing theepot 6432
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Gouden oorknoppen met bloedkoraal 305
Gouden oorknoppen met bloedkoraal
Startprijs 80 EUR
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal 2123
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Raymond Branlé vaas 5520
Raymond Branlé vaas

Resultaat:

40 EUR

Oude/antieke Chinese pijpvaas 6449
Oude/antieke Chinese pijpvaas
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Resultaat:

400 EUR

Saffier en robijn 837
Saffier en robijn
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke Chinese kom + bakje 6466
Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Antiek kristalglas 5537
4x Antiek kristalglas

Resultaat:

80 EUR

Jachttrofee met zilver 1901 322
Jachttrofee met zilver 1901
Startprijs 75 EUR
Comtoise + datum, 19e eeuw 3573
Comtoise + datum, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Lepelrekken + lepels 2140
2x Lepelrekken + lepels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
19e Eeuwse glazen fles 5554
19e Eeuwse glazen fles

Resultaat:

60 EUR

Gouden ring met diamant 854
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
2x Franse Samson wapenborden 6483
2x Franse Samson wapenborden
Startprijs 50 EUR
Zilveren strooilepel 1905 871
Zilveren strooilepel 1905
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2157
Antieke gietijzeren haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR