Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant en parel. Oorsteker met briljant geslepen diamantjes in een soort komma gezet met daaronder een grijze zoetwaterparel, ø 6,5mm, Lengte oorknop 13 mm. ca 2,2...
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...
Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in de tinten roze/wit/goud. 15x11x3cm. in goede staat.
Collier van 5 rijen parels voorzien van een geelgouden streeksluiting, 585/000. Vijf rijen zoetwaterparels in een lila kleur, bevestigd aan een groot streekslot met appliqueen in de vorm van o.a. palm...
Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, voorzien van een 6 poot klassiekchaton bezet met een bruine briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct. ø 54 ca 3,2 gram. In goede staat
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Zilveren pijpencomfoor, 833/00, rond model versierd met graveerwerk, voorzien van koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement met ivoren voetjes. MT.: J.v.Kempen, Voorschoten, jl.: i:1868...
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse essenhouten Biedermeier precisie regulateur met compensatieslinger en emaille wijzerplaat. Iets beschadigd. Circa 1830. Afmeting: H 195 cm. Verder in goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 800/000, met rozetjes. Breed collier volledig versierd met rozetjes. Breedte 19 mm. Met haaksluiting. 48 cm. ca 61,3 gram. In goede staat
Vergulde 19e eeuwse Franse comtoise met datum aanduiding + pronkslinger. Afmeting: 45 x 34 x 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, met daaromheen een rand met briljant geslepen diamanten...
19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.