Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met lange ovale gecontourneerde zetkast met bewerking, voorzien van een streepagaat, 20x8mm. ø56. ca 4,1 gram. In goede staat
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...
Zilveren theekan, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op uitgewerkte poten met bladmotief. Voorzien van een uitgewerkte greep in krulvorm met bladdecor. MT.: Lang en Koops, Rotterdam, ...
Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...
Rijkelijk versierd zilveren servies, BWG, 4 delig met een theekan, melkkan, suikerbak en dienblad. Voorzien van gedreven floraal decor met krullen en bewerkte randen, een schild en een geschulpte omge...
Zilveren besamim houder, 925/000. Specerijentoren op ronde voet met een gecontourneerde schacht voorzien van een zeskantige houder met deurtje en een kegelvormige torenspits, bekroond met een bol en e...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Twee zilveren fotolijsten, 925/000, langwerpige lijst met zilveren hollopende rand, 20x27cm en een ronde lijst met bolle zilveren rand, ø16 cm. Ronde lijst is iets gedeukt, Verder in goede staat
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.