Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.