Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen paard 5073
Bronzen paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1850 3571
Vuurvergulde pendule, 1850

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot diversen (12x) 6447
Lot diversen (12x)

Resultaat:

30 EUR

Kuhlmeyer. gesign., Religieus 1418
Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 1800 3588
Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Antieke ikoon, 1900 1435
Antieke ikoon, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese vaas, Keizer geel 6464
Chinese vaas, Keizer geel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Poeder, Heidegezicht met schapen 1452
H. Poeder, Heidegezicht met schapen

Resultaat:

40 EUR

Rozenkwarts collier met goud 856
Rozenkwarts collier met goud
Startprijs 125 EUR
Chris Overbeeke, Konijnen familie 1469
Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren hanger en oorclips barnsteen 235
Zilveren hanger en oorclips barnsteen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Kristallen schalen met zilver 873
2 Kristallen schalen met zilver

Resultaat:

30 EUR

2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3605
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
C. Briels, Surrealistische figuur 1486
C. Briels, Surrealistische figuur

Resultaat:

50 EUR

Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol 252
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Oud bronzen figuur, 20e eeuw 5107
Oud bronzen figuur, 20e eeuw

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilv. veterhaak+notenkrabber 890
Zilv. veterhaak+notenkrabber

Resultaat:

35 EUR

Franse reiswekker, 19e eeuw 3622
Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Zilveren choker met citrien en zirconia 907
Zilveren choker met citrien en zirconia
Startprijs 75 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Verkocht
Kandijcoupe met zilver 269
Kandijcoupe met zilver

Resultaat:

100 EUR

4 Zilveren sieraden Egypte 920
4 Zilveren sieraden Egypte
Startprijs 70 EUR
2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900 5124
2x Antieke bronzen kinderbustes, 1900
Startprijs 175 EUR