Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken boekenpers, 18e eeuw 4249
Eiken boekenpers, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Gouden oorknoppen met parel 403
Gouden oorknoppen met parel
Startprijs 100 EUR
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3539
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Likeurkist, 19e eeuw 2089
Likeurkist, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Majolica Jugendstil tableau 6513
Majolica Jugendstil tableau

Resultaat:

50 EUR

Odeurflesje met gouden dop 420
Odeurflesje met gouden dop
Startprijs 80 EUR
Parelcollier met gouden sluiting 437
Parelcollier met gouden sluiting
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2x Antieke briefopeners, 1900 2106
2x Antieke briefopeners, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Resultaat:

400 EUR

Citrien collier met gouden streekslot 888
Citrien collier met gouden streekslot
Startprijs 300 EUR
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6530
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal 2123
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 125 EUR
Comtoise + datum, 19e eeuw 3573
Comtoise + datum, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Gouden ring met bruine diamant 454
Gouden ring met bruine diamant
Startprijs 150 EUR
Verkocht
4x Engelse stoelen, 19e eeuw 4266
4x Engelse stoelen, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zakhorloge in houder 905
Zakhorloge in houder

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Lepelrekken + lepels 2140
2x Lepelrekken + lepels

Resultaat:

85 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 1868 471
Zilveren pijpcomfoor, 1868
Startprijs 150 EUR
Antieke Friese staartklok 1800 3590
Antieke Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Verkocht
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw 6547
8x Franse Fayence borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Hollandse trumeau, 1800 4283
Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR
Zilveren collier met knopjes 488
Zilveren collier met knopjes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2157
Antieke gietijzeren haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees celadon bord 6564
Chinees celadon bord

Resultaat:

30 EUR