Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Dresden lamp 6064
Oude Dresden lamp
Startprijs 125 EUR
Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4 3086
Fleischmann 4367 H0, 1043 006-4
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke zilveren borstel 520
Antieke zilveren borstel

Resultaat:

30 EUR

Art Print Keith Haring, Fantasie figuren 1154
Art Print Keith Haring, Fantasie figuren
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Familie Rose vaas 6081
Antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

135 EUR

B. Gielkens, Abstract 1167
B. Gielkens, Abstract
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen 1171
Pongioing, Havengezicht met Oosterse schepen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4327 en 4345 3103
2x Fleischmann H0: 4327 en 4345

Resultaat:

75 EUR

2x Oude/antieke Familie Verte kopjes 6098
2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startprijs 300 EUR
Marten Randa, Dreams 1184
Marten Randa, Dreams
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oorknoppen libelle 537
Oorknoppen libelle

Resultaat:

75 EUR

Imari lamp, 19e eeuw 6115
Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Roco H0, 63994, 2016 903-3 3120
Roco H0, 63994, 2016 903-3

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe sierborden 1930 6145
2x Delfts blauwe sierborden 1930

Resultaat:

240 EUR

Groot astronomisch weerstation 3507
Groot astronomisch weerstation
Startprijs 2.250 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Man met draaiorgel 1201
Ongesigneerd, Man met draaiorgel

Resultaat:

225 EUR

3x Antieke caché potten, 1900 6149
3x Antieke caché potten, 1900
Startprijs 75 EUR
J. Bijtel, Hollands riviergezicht 1218
J. Bijtel, Hollands riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antiek porseleinen klokje, 1930 3537
Antiek porseleinen klokje, 1930

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese pijpvaas 6162
Oude Chinese pijpvaas

Resultaat:

150 EUR

Jean Leon, Dame met rode hoed 1235
Jean Leon, Dame met rode hoed
Startprijs 200 EUR
Antiek Schierholz inktstel 6179
Antiek Schierholz inktstel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tilly Moes, Vaas met bloemen 1252
Tilly Moes, Vaas met bloemen

Resultaat:

160 EUR