Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Art Deco olifant, 1930 6289
Grote Art Deco olifant, 1930

Resultaat:

50 EUR

Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein 1042
Evert Rabbers, Sneeuwruimen van Heekplein
Startprijs 350 EUR
2x Bronzen schijfkandelaren 2516
2x Bronzen schijfkandelaren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Franse bureau set, 19e eeuw 2517
Franse bureau set, 19e eeuw

Resultaat:

165 EUR

P. Starck stoelen, 4x 4259
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke hoekkast, 1800 4260
Antieke hoekkast, 1800

Resultaat:

130 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4273
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4274
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Antiek bronzen tafelbel 2531
Antiek bronzen tafelbel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4309
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Tafel met 2 stoelen 4310
2x Tafel met 2 stoelen

Resultaat:

80 EUR

Grote passpiegel 4324
Grote passpiegel
Startprijs 420 EUR
Verkocht
Antieke bronzen hanglamp, 1920 2566
Antieke bronzen hanglamp, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wandconsole engel 2567
Wandconsole engel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6324
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 6338
2x Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot 1077
Ongesigneerd, Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
R. Beunk, Hollandse ijspret 1078
R. Beunk, Hollandse ijspret

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo) 6339
4x Antiek Chinees aardewerk (Cargo)

Resultaat:

70 EUR

D. Ocker, Damesportret 1092
D. Ocker, Damesportret
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke Engelse whisky flacons 6374
2x Antieke Engelse whisky flacons

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm 4514
Oud Perzisch tapijt, 175 x 120 cm

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 4515
Perzisch kleed,

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke Chinese vaasjes 6388
3x Antieke Chinese vaasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote oude/antieke Familie Verte plaquette 6389
Grote oude/antieke Familie Verte plaquette

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 242 x 169 cm 4529
Perzisch tapijt, 242 x 169 cm

Resultaat:

150 EUR

Grote gouden hanger met granaat 278
Grote gouden hanger met granaat
Startprijs 200 EUR
Gouden broche met granaat 279
Gouden broche met granaat
Startprijs 90 EUR
Antieke Japanse plaquette 5031
Antieke Japanse plaquette
Startprijs 125 EUR
Frans beeld, Boeren meisje 5032
Frans beeld, Boeren meisje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees bord met draak 6424
Chinees bord met draak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Lezend stel 5046
Bronzen figuur, Lezend stel

Resultaat:

60 EUR

5 Delen zilver 314
5 Delen zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Antieke toneelkijkers 2581
3x Antieke toneelkijkers

Resultaat:

35 EUR

Keith Haring, Screenprint 1127
Keith Haring, Screenprint
Startprijs 80 EUR
Verkocht
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje 1128
J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Gouden ring met zirconia 328
Gouden ring met zirconia

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Gouden broches met diamant. 329
2 Gouden broches met diamant.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Kamasutra (brons) 5081
Kamasutra (brons)

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Beeld, Paard 5082
Beeld, Paard

Resultaat:

45 EUR

2 Zilveren doosjes 364
2 Zilveren doosjes
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antiek beeld,  Koning op stijgerend paard 5096
Antiek beeld, Koning op stijgerend paard

Resultaat:

120 EUR

2 Zilveren armbanden 378
2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren klem armband 379
Zilveren klem armband

Resultaat:

100 EUR

N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling 1142
N. Wijnberg, Surrealistische voorstelling
Startprijs 80 EUR
Antiek bronzen figuur, 1900 5131
Antiek bronzen figuur, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw 5132
2x Oude Chinese beelden, 20e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Antiek Christus beeld, 1900 2616
Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 35 EUR
Oude staande lamp, 20e eeuw 2617
Oude staande lamp, 20e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust 1177
Ongesigneerd, Vissersboten aan kust

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theo ? , Vaas met bloemen 1178
Theo ? , Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kristallen/glas lamp 2631
Kristallen/glas lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind 1192
Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind

Resultaat:

125 EUR

Zilveren nootmuskaatbakje 414
Zilveren nootmuskaatbakje
Startprijs 210 EUR
Verkocht
K. Blasius, 17e Eeuws heren portret 1227
K. Blasius, 17e Eeuws heren portret

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen 1228
Ongesigneerd, Visverkoper in de vroege morgen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot diverse metalen figuren (8x) 5146
Lot diverse metalen figuren (8x)

Resultaat:

40 EUR

Muntmeesterset 2003 2903
Muntmeesterset 2003
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Interessant lot oude postkaarten 2904
Interessant lot oude postkaarten

Resultaat:

110 EUR

3 Zilveren ringen 428
3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Gouden oorknoppen 429
Gouden oorknoppen

Resultaat:

85 EUR

F. Bruil, Vaas met bloemen 1263
F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Kristallen vazen, 19e eeuw 5528
2x Kristallen vazen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl glazen vaas 5529
Jugendstil-stijl glazen vaas

Resultaat:

170 EUR

Witgouden ring  met diamant 464
Witgouden ring met diamant
Startprijs 300 EUR
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand 1277
Georg Wickert, Jongen op Nederlands strand
Startprijs 80 EUR
Ternie, Mediterraanse kust 1278
Ternie, Mediterraanse kust
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Roco H0, 63810, Renfe E.1002 3043
Roco H0, 63810, Renfe E.1002

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Roco H0, 62767, PKP M62-3513 3044
Roco H0, 62767, PKP M62-3513

Resultaat:

60 EUR

Zilveren ring met zwart gesneden deel 478
Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR
Zilveren broche 479
Zilveren broche
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Glazen Cameo vazen 5543
3x Glazen Cameo vazen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Fleischmann H0: 4230 en 4239 3079
2x Fleischmann H0: 4230 en 4239

Resultaat:

60 EUR

Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930 5578
Antiek voor-oorlogs inktstel, 1930
Startprijs 55 EUR
Verkocht
4x Karaffen, divers 5579
4x Karaffen, divers

Resultaat:

50 EUR

Zilveren snuifdoos 1824 514
Zilveren snuifdoos 1824
Startprijs 100 EUR
2x 19e Eeuwse vazen 6003
2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 350 EUR
Zilveren armband Quinn 528
Zilveren armband Quinn
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren sieraden, 4x 529
Zilveren sieraden, 4x

Resultaat:

60 EUR

Oud/antiek Familie Rose bord 6038
Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese lakwerk dekseldoos 6039
Chinese lakwerk dekseldoos

Resultaat:

1.700 EUR

2x Piko: 59581 en 59582 3093
2x Piko: 59581 en 59582
Startprijs 75 EUR
2x Piko: 59558 en 59559 3094
2x Piko: 59558 en 59559
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Groot kavel modelvrachtwagens 3129
Groot kavel modelvrachtwagens

Resultaat:

100 EUR

Gouden broche met camee 564
Gouden broche met camee
Startprijs 350 EUR
Antieke staande klok 3513
Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR
Oude pendule met moor 3514
Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw 6088
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6089
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
5x Imari borden, 19e eeuw 6124
5x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, Man met tabakspijp 6138
Porseleinen beeld, Man met tabakspijp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900 6139
Antiek Engels Copeland eetservies, 1900

Resultaat:

160 EUR

Stationscomtoise met wekker 3549
Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje) 3563
Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)

Resultaat:

185 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule 3564
Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR
2x Antieke Jugendstil tegels 6174
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR