Acht maal diverse metalen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Twee uilen, brons. Twee neushoorns, WMF. Vijf maal menselijke figuren. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met tuin decors. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi kan met zilveren monturen. Met florale, haven decors met pagodes. Bovenrand ingekort. Minimale chips. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden. Diverse florale + goud decors. Gecontourneerd. Eén kleiner bord gerestaureerd. Afmeting: 22 - 32 cm ø In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.
Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat
Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.
Prachtig geelgouden horloge, 750/000, ovale kast, 18x22mm, met een fijne spangband met scharnier, klemslot en 2 veiligheden. Quarts. ca 30 gram. 54x44mm. Nieuw WVP € 3995,-
Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren cabaret, 925/000.Rond gecontourneerd cabaret versierd met graveerwerk en geplaatst op 3 pootjes.MT.: Goldsmiths & Silversmiths Company, Ltd, London, jl.; h:1923. ø26x3cm. ca 743 gram. In zeer...
Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Früh ehe (Liv Ullmann) + Der Goldene Falke + Fuzzy + Die Frühreifen Mädchen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren bij paarden. Aquarel op papier. Afmeting: 70 x 69 cm. In goede staat.
Gerhard Weller. 1929. Duitse School. Landschap met waterval. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met wit grijze parel, ø 6 mm, In goede staat
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Lot sieraden met zilveren knoppen, 835/000, een 3 rijig collier met zwarte kralen met gitten, verlopend, voorzien van een sluiting met 2 knoppen, klein stukje ontbreekt, 43 cm, een gesp met knoppen, 1...
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee zoutvaatjes met blauw glas en zilveren houder, 835/000, in empire stijl met guirlandes en getorste rand. 5x4x4cm. In redelijk goede staat
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een grote ring met een dubbele rozet bezet met achtkant geslepen diamanten. ø 13 mm. ca 2,8 gram. ø 62. In goede staat
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret negroïde man. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 47 cm. In redelijke staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Altes. Circa 1880. Riviergezicht met koe en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 35 cm. In goede staat.
Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.
Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat
H.E. Roodenburg '75. 1895 - 1987. Mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 48 cm. In goede staat.
H. Thiele. Duitse School. Poesje in oude schoen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 835/000, met plaatjes. collier met langwerpige plaatjes versierd met een ovaal met lijnbewerking. Breedte 13 mm, lengte 39-43cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Ring, 375/000, met 2 rijen met licht blauw rond gefacetteerde stenen, ø 2,2 mm. ø 50 ca 2,0 gram.
Twee paar goud op zilveren creolen, 925/000, creolen met scharnier voorzien van een koningschakel, breedte 4 mm, ø18 mm, en klapcreolen, opengewerkt aan de achterzijde en aan de voorzijde voorzien van...
Twee maal 18e - 19e eeuwse notenhouten gesneden putti. Afmeting: circa 35 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee geelgouden hangers, 585/000, een ovaal model met een gefacetteerde carneool, en een hanger met kleine schelpcamee. 3x1,2cm. ca 2,8 gram. In goede staat
Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat
Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Het nieuwe testament met een zwart lederen kaft voorzien van 2 zilveren gecontourneerde sloten met graveerwerk. Amsterdam, jl.:O;1823. 18x11x6cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Duitse historisme bowlpot met (WMF) lepel. Circa 1880. Vier-delig, losse voet, glazen reservoir, deksel + sleef. Stukje sierwerk dekseltop los er bij. Reparatie noodzakelijk. Afme...
18e Eeuwse messing graanmaat. Met unger/evenaartje (weegschaal), vijf gewichten en strijkstok. Afmeting 13 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
Koninklijke Nederlandse Munt, Muntmeesterset 2003. Tien-delig in houten cassette + boekje. Afmeting: 4 x 19 x 21 cm. In goede staat.
Groot lot oude postkaarten. Eerste helft/tweede helft 20e eeuw. Hoofdzakelijk schepen en ongebruikte kaarten Duitsland WO II. Interessant!! Afmeting: 32 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Twee antieke messing Empire-stijl lampenvoeten. Circa 1900. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een driehoekig gecontourneerde blauw opaal een rand met gouden bollen en 3 zaadpareltjes. ø 57 ca 5,0 gram. Opaal heeft 2 chipjes aan de zijkant verder in goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met opaal. Armband met schakels gemaakt uit draad met ovale appliqueen of ronde licht blauwe opalen. Voorzien van bakslot. Breedte 14 mm. lengte 18,5 cm. ca 18,8 gram. In ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met carneool. Oorstekers met een huls met daaraan lange peervormig geslepen pegels van carneool. lengte 45 mm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met roodbruine glanzende steen. 16x8mm, In een gladde rand. ø 51 ca 5 gram. In goede staat
Roco H0 63810, E-Lok Renfe E.1002 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62767, Diesellok PKP M62-3513 met originele verpakking en in goede staat.
Twee zilveren V-vormige hangers, 925/000, met parel aan een stalencollier. The joy of victoty.
Zilveren ring, 925/000, met grote ovale groene steen. ø 50, ø kop 20x16mm, ca 8,3 gram. In goede staat
Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4230 DB 212 329-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4239 DB 218 137-8 met originele verpakking en in goede staat.
Grote antieke keramieken kruik. Buste Napoleon. Circa 1900. Onduidelijk gesigneerd. Eén chip. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.