Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden ring met diamant 803
Gouden ring met diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt , 210 x 140 cm 4506
Perzisch tapijt , 210 x 140 cm

Resultaat:

100 EUR

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3539
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met kristal 807
Gouden ring met kristal
Startprijs 375 EUR
Rookstel met zilver 820
Rookstel met zilver
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Biedermeier precisie regulateur, 1830 3556
Biedermeier precisie regulateur, 1830

Resultaat:

400 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal 2123
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Perzisch kleed, 380 x 262 cm 4523
Perzisch kleed, 380 x 262 cm

Resultaat:

275 EUR

Comtoise + datum, 19e eeuw 3573
Comtoise + datum, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Lepelrekken + lepels 2140
2x Lepelrekken + lepels

Resultaat:

85 EUR

Saffier en robijn 837
Saffier en robijn
Startprijs 50 EUR
Jachttrofee met zilver 1901 322
Jachttrofee met zilver 1901
Startprijs 75 EUR
Antieke Friese staartklok 1800 3590
Antieke Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Bronzen Jugendstil lamp, 1910 5007
Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startprijs 500 EUR
Gouden ring met diamant 854
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke gietijzeren haardset, 1900 2157
Antieke gietijzeren haardset, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engels staand klokje, 1920 3607
Engels staand klokje, 1920

Resultaat:

185 EUR

Buste, Man met snor 5024
Buste, Man met snor
Startprijs 250 EUR
Zilveren strooilepel 1905 871
Zilveren strooilepel 1905
Startprijs 40 EUR
Bronzen figuur, Ridder op paard 5041
Bronzen figuur, Ridder op paard
Startprijs 375 EUR
Oude Engelse lantaarnklok 3624
Oude Engelse lantaarnklok
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Divers zilveren bestek, 5x 339
Divers zilveren bestek, 5x

Resultaat:

150 EUR

Moderne design tafellamp 2174
Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Atletische staalbuiger 5054
Bronzen figuur, Atletische staalbuiger

Resultaat:

100 EUR