Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers zilveren bestek, 5x
Resultaat: 150 EUR

Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...

Antieke gietijzeren haardset, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke vier-delige gietijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Witgouden hanger, Ying-Yang
Startprijs 180 EUR

Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...

Citrien collier met gouden streekslot
Startprijs 300 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Raymond Branlé vaas
Resultaat: 40 EUR

Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Zakhorloge in houder
Resultaat: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

4x Antiek kristalglas
Resultaat: 80 EUR

Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...

Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Zilveren koordcollier met hanger
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat

Bijzondere 36-Delige bestekset
Startprijs 400 EUR

Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...

19e Eeuwse glazen fles
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bollen
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

Antieke Hollandse bijbel
Resultaat: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden oorknoppen met parel
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant en parel. Oorsteker met briljant geslepen diamantjes in een soort komma gezet met daaronder een grijze zoetwaterparel, ø 6,5mm, Lengte oorknop 13 mm. ca 2,2...

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...

Roerklik, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.

Antieke Boheemse vaas, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Odeurflesje met gouden dop
Startprijs 80 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...

6x Kristal/glazen karaffen
Resultaat: 15 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse netsuke
Resultaat: 175 EUR

Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Resultaat: 25 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Startprijs 500 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Antiek benen armband + riem
Resultaat: 50 EUR

Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.

Monogram, Pendant,
Startprijs 1.000 EUR

Monogram. 19e Eeuw. Bestaande uit: Italiaans landschap met ruiters + Gondel met figuren in Venetië. Olieverf op paneel. Afmeting: 14,5 x 12 cm. In goede staat.