Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Chinees jade telraam
Resultaat: 70 EUR

Oud Chinees telraam met jade telstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 14 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kopjes. 18e en 19e Eeuw. Bamboe floraal + figuur in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ?
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Chips bodemrand, chip bovenrand. Afmeting: 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Familie Rose kopjes
Resultaat: 500 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met vlinder decor (binnenin) en bodemmerk. Afmeting: 5 x 8,9 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees tinnen servies
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees tinnen theeservies. Bodemmerk. Kut Hing Penter. Met draken decors en florale decors. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet Claude Monet
Resultaat: 75 EUR

Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR

Grote oude handbeschilderde porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 22 x 18 cm ø. In goede staat.

Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 25 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.

2x Antieke siervazen, 1880
Resultaat: 325 EUR

Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.

Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

19e Eeuwse handgeschilderde gesigneerde in Renaissance-stijl tegeltableau. Door Prosper Delin 1879. Figuren en faun bij bron. Polychrome. Afmeting: 55 x 60 cm. In goede staat.

Lot divers, Oosters/Chinees
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

7x Oude/antieke natuurstenen
Startprijs 75 EUR

Zeven maal oude/antieke diverse natuurstenen voorwerpen. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

5x Divers Chinees jade/natuursteen
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese natuurstenen objecten. Scepter, drie vaasjes + figuur. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

8x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Acht maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gele vaas met vlinder decor en bodemmerk + drakencup op hoge voet met bodemmerk + rode gemberpot met vogel decor en bodemmerk + drie Familie Rose...

5x Oude/antieke natuurstenen figuren
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Yixing theepotten
Resultaat: 80 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Verte dekseldoos
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met florale decor en tekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Nanking vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Nanking vaas. Met krijgers, Foo-honden en salamander decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Tung Chih Cargo 1862 - 1874. Eén schotel gaaf, twee schotels haarlijn. Afmeting: ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese tempelleeuw
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese porseleinen tempelleeuw met blauwe glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en vogel decor. Eén minimale chip. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte schotel ø 35 cm
Startprijs 800 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met figuren/interieur decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met coulissen/bloemvaas decor. Gecontourneerd. Twee beschadigingen. Drie met minimale chips. Afmeting: 9 cm. In redelijke staat.

Chinees bord met draak
Resultaat: 80 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antieke terracotta olielamp
Resultaat: 60 EUR

Grote oude/antieke terracotta olielamp met figuren decor. Afmeting: 24 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Chinees porseleinen balustervormige Familie Noir vaas met vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 cm ø. In goede staat.

12x Chinese olielampjes Vung Tao
Resultaat: 165 EUR

Twaalf diverse Chinese terracotta Cargo Vung Tao olielampjes. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.

2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 12,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk en perzik decor. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met vogel in landschap decor + bodemmerk. Twee bakfouten. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselkannetje met Amsterdams bont decor. Glazuurschade handvat. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenschotel met vier tekens bodemmerk. Afmeting: ø 24,3 cm. In goede staat.

3 Delen oud Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Drie delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met grijze schuimachtige glazuur + neksteun met groene glazuur en florale decor + dekselpot met groen-grijze glazuur en zwarte vlekken. Afmeting: ...

4x Chinese bordjes
Resultaat: 60 EUR

Vier maal 19e - 20e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diverse decors. Twee kleinere schotels hebben minimale chip. Afmeting: ø 12,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse celadon vaas, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.

Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR

Oude Chinese blauwe Peking glazen snuffbottle. Gemerkt en met watervogel decor. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met celadon glazuur. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 140 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.

Grote antieke Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met bloesem decor. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Oude Chinese knobbelvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met paradijsvogels en zes tekens. Bodemmerk. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Chinese miniatuur vaasjes
Resultaat: 50 EUR

Twee kleine oude/antieke Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors en Lange Lijs. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.

Lot diversen (12x)
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese pijpvaas
Startprijs 1.500 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen blauw/witte pijpvaas met plated bovenrand. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese sierschotel
Resultaat: 225 EUR

Oude Chinese porseleinen sierschotel met keizerlijk geel, florale decors en bodemmerk. Afmeting: ø 28,7 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees sierschotel
Resultaat: 120 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen sierschotel met rode draak + paradijsvogels. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

3x Oude apothekerspotten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.

Blauw/witte figuren vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.

Blauw/witte vogelvaas
Resultaat: 180 EUR

Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florale decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees porseleinen bord met tuindecor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 21,2 cm. In goede staat.

Oude Chinese penselenpot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 17 x 19,2 cm ø. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 100 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 8,8 cm ø. In goede staat.

2x Royal Doulton vazen, 1910
Resultaat: 550 EUR

Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke bierkruik, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse steengoed bierkruik met tinnen deksel. Gut Holz. Kegel scherts voorstelling. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal met geribbelde omranding. Drie goed, één beschadigd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke Chinese siervazen
Resultaat: 140 EUR

Drie maal diverse oude/antieke Chinees porseleinen siervazen. Bestaande uit: Grote vaas met Foo-honden + balustervaas rood/wit + vaas met paradijsvogels, craquele glazuur. Afmeting: H 22 - 34 cm. In g...

Chinese vaas, Keizer geel
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren, vlinder en abrikozen decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale en chinoiserie decors. Eén goed, twee haarscheur, twee chips. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Limoges porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR

Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Oude Chinees keramieken rolwagen vaas
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees keramieken rolwagen vaas met roze glazuur en bamboe, florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese Blanc de Chine vaas
Startprijs 70 EUR

Oude Blanc de Chine Chinees porseleinen opengewerkte vaas op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese celadon vaas
Resultaat: 70 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur en bodemmerk. Op houtgestoken sokkel. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.

Oude Chinees porseleinen vaas
Startprijs 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Meissen beer
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenvaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Oude Kutani bloempot, 20e Eeuw
Startprijs 60 EUR

Grote oude Kutani bloempot met diverse figuren + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 28 cm ø. In goede staat.

Chinees theepotje, 20e Eeuw
Startprijs 40 EUR

Kleine geëmailleerde Chinese theepot met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met tuin decor en vlinders. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met celadonkleurige glazuur en Chinese voorwerpen decors. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Lot porselein (schotels/vaas)
Startprijs 40 EUR

Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...

2x Franse Samson wapenborden
Startprijs 50 EUR

Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.

Lot diversen, China
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Twee maal Bing & Gröhndahl schalen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 23 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit onder andere: Drie Republiek-stijl vazen, twee chicken kommen (één chip), grote 19e eeuwse kom met draak en paradijsvogels (goed). Afmeting: 12 - 2...

5 Oude Chinese Yixing theepotten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude Chinese Yixing theepotten. Divers. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.

3x Japans porselein, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie maal Japans porseleinen borden. Twee maal Imari, floraal, 19e eeuw. Eén maal Chinees/Japans, karper decor. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In goede staat.