Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oud Chinees jade telraam 6391
Oud Chinees jade telraam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese kopjes 6392
2x Antieke Chinese kopjes

Resultaat:

160 EUR

Oude/antieke Chinese gemberpot 6393
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ? 6394
Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ?
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900 6395
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6396
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Gemberpot, 17e - 18e eeuw 6397
Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot 6398
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke Familie Rose kopjes 6399
2x Oude/antieke Familie Rose kopjes

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek Chinees tinnen servies 6400
Antiek Chinees tinnen servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude messing lampenvoet Claude Monet 6401
Oude messing lampenvoet Claude Monet

Resultaat:

75 EUR

Oude Sevres-stijl dekseldoos 6402
Oude Sevres-stijl dekseldoos
Startprijs 160 EUR
Oude/antiekeYixing theepot 6403
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Antieke siervazen, 1880 6404
2x Antieke siervazen, 1880

Resultaat:

325 EUR

Tegeltableau, 19e eeuw 6405
Tegeltableau, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Lot divers, Oosters/Chinees 6406
Lot divers, Oosters/Chinees

Resultaat:

35 EUR

7x Oude/antieke natuurstenen 6407
7x Oude/antieke natuurstenen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
5x Divers Chinees jade/natuursteen 6408
5x Divers Chinees jade/natuursteen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
8x Oud/antiek Chinees porselein 6409
8x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke natuurstenen figuren 6410
5x Oude/antieke natuurstenen figuren

Resultaat:

50 EUR

2x Chinees porselein 6411
2x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke Yixing theepotten 6412
2x Oude/antieke Yixing theepotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Familie Verte dekseldoos 6413
Familie Verte dekseldoos

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6415
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Nanking vaas 6416
Antieke Chinese Nanking vaas

Resultaat:

60 EUR

2x Chinese vaasjes 6417
2x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Chinese Familie Rose schotels 6418
3x Chinese Familie Rose schotels

Resultaat:

60 EUR

Oud/antiek Yixing theepotje 6419
Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Chinese tempelleeuw 6420
Oude Chinese tempelleeuw

Resultaat:

60 EUR

Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw 6421
Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke Familie Verte schotel ø 35 cm 6422
Oude/antieke Familie Verte schotel ø 35 cm
Startprijs 800 EUR
Verkocht
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw 6423
5x Chinese schoteltjes, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees bord met draak 6424
Chinees bord met draak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude/antieke terracotta olielamp 6425
Oude/antieke terracotta olielamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Familie Noir vaas 6426
Chinese Familie Noir vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
12x Chinese olielampjes Vung Tao 6427
12x Chinese olielampjes Vung Tao

Resultaat:

165 EUR

Imari trekpotje, 18e eeuw 6428
Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
2x Oud/antiek Chinees porselein 6429
2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6430
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6431
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6432
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke Chinese vaas 6433
Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 500 EUR
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw 6434
Chinees dekselkannetje, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Oude Chinese drakenschotel 6435
Oude Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3 Delen oud Chinees porselein 6436
3 Delen oud Chinees porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Chinese bordjes 6437
4x Chinese bordjes

Resultaat:

60 EUR

Antieke Japanse celadon vaas, 1900 6438
Antieke Japanse celadon vaas, 1900
Startprijs 60 EUR
Peking glazen snuffbottle 6439
Peking glazen snuffbottle
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese vazen 6440
2x Oude Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

2x Oude Chinese vazen 6441
2x Oude Chinese vazen
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Grote antieke Chinese vaas 6443
Grote antieke Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese knobbelvazen 6444
2x Oude Chinese knobbelvazen

Resultaat:

120 EUR

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw 6445
Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Chinese miniatuur vaasjes 6446
2x Chinese miniatuur vaasjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot diversen (12x) 6447
Lot diversen (12x)

Resultaat:

30 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6448
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke Chinese pijpvaas 6449
Oude/antieke Chinese pijpvaas
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Oude Chinese sierschotel 6450
Oude Chinese sierschotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees sierschotel 6451
Oud/antiek Chinees sierschotel

Resultaat:

120 EUR

Antieke Chinese Kantonese vaas 6452
Antieke Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Oude apothekerspotten 6453
3x Oude apothekerspotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Blauw/witte figuren vaas 6454
Blauw/witte figuren vaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Blauw/witte vogelvaas 6455
Blauw/witte vogelvaas

Resultaat:

180 EUR

Chinese schotel 6456
Chinese schotel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude Chinese penselenpot 6457
Oude Chinese penselenpot

Resultaat:

300 EUR

Yixing theepot 6458
Yixing theepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Royal Doulton vazen, 1910 6459
2x Royal Doulton vazen, 1910

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot met geisha's 6460
Chinese gemberpot met geisha's

Resultaat:

50 EUR

Antieke bierkruik, 1900 6461
Antieke bierkruik, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden 6462
4x 18e eeuwse Delftse Fayence borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke Chinese siervazen 6463
3x Oude/antieke Chinese siervazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese vaas, Keizer geel 6464
Chinese vaas, Keizer geel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese knobbelvaas 6465
Oude/antieke Chinese knobbelvaas

Resultaat:

60 EUR

Oude/antieke Chinese kom + bakje 6466
Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Delen oud/antiek Chinees porselein 6467
3 Delen oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw 6468
5x Delfts blauwe Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Limoges porseleinen lampenvoet 6469
Limoges porseleinen lampenvoet
Startprijs 125 EUR
Oude Chinees keramieken rolwagen vaas 6470
Oude Chinees keramieken rolwagen vaas
Startprijs 80 EUR
Oude Chinese Blanc de Chine vaas 6471
Oude Chinese Blanc de Chine vaas
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude/antieke Chinese celadon vaas 6472
Oude/antieke Chinese celadon vaas

Resultaat:

70 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 6473
Oude Chinees porseleinen vaas
Startprijs 60 EUR
Meissen beer 6474
Meissen beer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Chinese drakenvaas 6475
Oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

350 EUR

Oude Kutani bloempot, 20e Eeuw 6476
Oude Kutani bloempot, 20e Eeuw
Startprijs 60 EUR
Chinees theepotje, 20e Eeuw 6477
Chinees theepotje, 20e Eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw 6478
Zeer grote Japanse schotel, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6479
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Lot porselein (schotels/vaas) 6480
Lot porselein (schotels/vaas)
Startprijs 40 EUR
2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
2x Oud/antiek Chinees porselein 6482
2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
2x Franse Samson wapenborden 6483
2x Franse Samson wapenborden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot diversen, China 6484
Lot diversen, China

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw 6485
2x Bing & Gröhndahl schalen, 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6x Oud/antiek Chinees porselein 6486
6x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
5 Oude Chinese Yixing theepotten 6487
5 Oude Chinese Yixing theepotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Japans porselein, 19e eeuw 6488
3x Japans porselein, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR