Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR

Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse houtgestoken vergulde console met kariatiden. Beschadigingen. Afmeting: 36 x 46 x 31 cm. In redelijk/goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR

Grote 17e eeuwse Duitse ijzeren geldkist met originele polychromie, slot en sleutel. Bevestigingspunten slot zitten los, moet worden gerepareerd. Afmeting: 42 x 72 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.

Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Miniatuur dames portret. Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hoogwaardige kwaliteit. Dame met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 13 x 10 cm. In goede staat.

Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR

Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.