Drie tafellampen. Twee maal met messing voet, één maal houten voet met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 - 77 cm. In goede staat.
Antieke messing petroleum wandlamp. Circa 1880. Afmeting: 22 x 28 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme vijf-lichts kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antieke Japanse of Chinese bronzen cloisonne vaas met florale decor en bodemmerk. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne vaas met salamander decor. Circa 1900. Afmeting: 30 x 18 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans spijkerbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil dienbladen met florale gedecoreerde keramieken tablets. Circa 1915. Eén handgreep los bij. Afmeting: 48 - 52 cm. In goede staat.
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing banden en hengsel. Afmeting: 33 x 40 x 29 cm. In goede staat.
Groot imitatie schildpad schild met Americana graveringen. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 54 x 43 cm. In goede staat.
Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Neo Renaissance bronzen vijzel met stamper. Circa 1900. Afmeting: 10 - 13,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Blikken sigarendispenser. Made in Germany D.R.G.M. Circa 1930. Functioneert. Afmeting: 21 x 19 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zwart lederen aktentas. Circa 1920. Afmeting: 35 x 42 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Bestaande uit: Wit opaline-glas beschilderd floraal, kap kapot + bewerkte messing voet met groen glazen reservoir. Afmeting: H 53 - 54 cm. In redelijk/goede s...
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Art Deco hoorn gemaakte sluiervis met glazen ogen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk lektuurhouder in Jugendstil vormgeving, met figuren en krijgers. Circa 1915. Afmeting: 38 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse dekselcoupes met Kantonees porseleinen reservoirs en bronzen monturen met leeuwenkoppen. Eén kapot. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.