Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Pelikaan pennenset, 1930 2414
Oude Pelikaan pennenset, 1930

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Sextant in houten doos 2258
Sextant in houten doos

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Delen Afrikaans 2237
2 Delen Afrikaans

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Oude bronzen voorwerpen 2580
2x Oude bronzen voorwerpen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke zender apparatuur, Duits 2546
Antieke zender apparatuur, Duits

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Barok-stijl dekseldoos, 19e eeuws 2455
Barok-stijl dekseldoos, 19e eeuws

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
18e Eeuws medisch instrument 2437
18e Eeuws medisch instrument

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 1900 2398
Antieke petroleumlamp, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude agaat dekseldoos 2336
Oude agaat dekseldoos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen aziatica 2178
5 Delen aziatica

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke tinnen tabak dekseldoos 2148
Antieke tinnen tabak dekseldoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
9x Antiek tin 2138
9x Antiek tin

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke weegschalen, 1900 2126
2x Antieke weegschalen, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke hangpetroleumlamp 2119
Antieke hangpetroleumlamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek Chinees altaarstuk 2075
Antiek Chinees altaarstuk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese bronzen vazen 2072
2x Antieke Chinese bronzen vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Strijkijzerhouder 1880 2050
Strijkijzerhouder 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Empire likeurkelder 2037
Empire likeurkelder

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse telefoon 2632
Voor-oorlogse telefoon

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Antiek tin 2624
3x Antiek tin

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen lamp 2623
Antieke porseleinen lamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke emmer + kolenstoof 2606
Antieke emmer + kolenstoof

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Mahjong spellen 2594
2x Mahjong spellen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa 2587
Louis Vuitton tas, Shoulder Bag Salsa

Resultaat:

200 EUR