Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude messing altaar 2000
Oude messing altaar
Startprijs 1.150 EUR
Miniatuur dames portret, 19e eeuw 2001
Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Antieke Engelse wandspeeldoos 2002
Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR
Duitse geldkist, 17e eeuw 2003
Duitse geldkist, 17e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
2x Antieke Franse kandelaren 2004
2x Antieke Franse kandelaren

Resultaat:

600 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos 2005
Antieke Zwitserse speeldoos
Startprijs 800 EUR
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900 2006
Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 800 EUR
Zwitserse speeldoos, 1900 2007
Zwitserse speeldoos, 1900
Startprijs 900 EUR
19e Eeuwse console 2008
19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR
Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw 2009
Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders 2010
2x Antieke Chinese ivoren penselenhouders
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Antieke Japanse lakdoos , 1900 2011
Antieke Japanse lakdoos , 1900

Resultaat:

200 EUR

2x Empire kandelaren, 1820 2012
2x Empire kandelaren, 1820
Startprijs 600 EUR
Antieke Chinese theekist 2013
Antieke Chinese theekist
Startprijs 150 EUR
Likeurkeldertje, 19e eeuw 2014
Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antieke  Franse apothekers reiskist 2015
Antieke Franse apothekers reiskist
Startprijs 425 EUR
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw 2016
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw 2017
Bronzen Heilig kruis 19e eeuw

Resultaat:

600 EUR

Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900 2018
Antiek Jugendstil tafelstuk, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke lamp, 1900 2019
Antieke lamp, 1900
Startprijs 300 EUR
Spandoek Wilhelmina 1898 2020
Spandoek Wilhelmina 1898
Startprijs 190 EUR
Verkocht
2x Bronzen Jugendstil lampenvoet 2021
2x Bronzen Jugendstil lampenvoet

Resultaat:

200 EUR

2 Bronzen kandelaren 2022
2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schildpad lepeldoos 2023
Schildpad lepeldoos

Resultaat:

125 EUR

2x Bronzen pronkvazen 2024
2x Bronzen pronkvazen
Startprijs 250 EUR
Kroonluchter, 19e eeuw 2025
Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Antiek Engels reissecretaire, 1900 2026
Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Gietijzeren etagere tafel 2027
Gietijzeren etagere tafel

Resultaat:

200 EUR

Antiek gietijzeren tafeltje 2028
Antiek gietijzeren tafeltje
Startprijs 125 EUR
2x Terracotta figuren 2029
2x Terracotta figuren
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Bowlpot + lepel, 1880 2030
Bowlpot + lepel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Antieke graanmaat, 18e eeuw 2031
Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 220 EUR
Verkocht
2x Renaissance panelen 2032
2x Renaissance panelen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
5x Oude miniatuurtjes 2033
5x Oude miniatuurtjes

Resultaat:

65 EUR

2x Antieke porseleinen lampenvoeten 2034
2x Antieke porseleinen lampenvoeten
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw 2035
Zwitserse speeldoos, 19e eeuw

Resultaat:

490 EUR

Bureauklok met datum, 1880 2036
Bureauklok met datum, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Empire likeurkelder 2037
Empire likeurkelder

Resultaat:

110 EUR

Palissander reiskist, 19e eeuw 2038
Palissander reiskist, 19e eeuw
Startprijs 425 EUR
Engelse staande barometer 2039
Engelse staande barometer
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antieke Weense tafellamp, 1900 2040
Antieke Weense tafellamp, 1900

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke wildkroon, 18e eeuw 2041
Antieke wildkroon, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Antiek Engels kompas 2042
Antiek Engels kompas
Startprijs 120 EUR
Oude/antieke kinderwagen 2043
Oude/antieke kinderwagen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Plated tafelstuk, 1900 2044
Plated tafelstuk, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Wandkandelaren, Empire-stijl 2045
2x Wandkandelaren, Empire-stijl

Resultaat:

150 EUR

2x Kerkkandelaren 2046
2x Kerkkandelaren
Startprijs 200 EUR
Rad zegelstempel (brons), Vrij metselaars 2047
Rad zegelstempel (brons), Vrij metselaars
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Schwarzwalder boekensteun 2048
Antieke Schwarzwalder boekensteun

Resultaat:

65 EUR

Antiek ijzeren kruis, 19e eeuw 2049
Antiek ijzeren kruis, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Strijkijzerhouder 1880 2050
Strijkijzerhouder 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke plated stijgbeugels 2051
2x Antieke plated stijgbeugels

Resultaat:

80 EUR

Antieke Jugendstil schaal, 1915 2052
Antieke Jugendstil schaal, 1915
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke tuimelketel, 1915 2053
Antieke tuimelketel, 1915

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek theelicht+kan, 1920 2054
Antiek theelicht+kan, 1920

Resultaat:

110 EUR

Antiek theelicht+dienblad, 1920 2055
Antiek theelicht+dienblad, 1920
Startprijs 50 EUR
Slavisch hesje, museumstuk 1900 2056
Slavisch hesje, museumstuk 1900
Startprijs 375 EUR
Jugendstil clipbord, 1915 2057
Jugendstil clipbord, 1915
Startprijs 60 EUR
2x Antieke tafelschalen, 1915 2058
2x Antieke tafelschalen, 1915
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Antieke Art Deco vazen, 1920 2059
2x Antieke Art Deco vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR

Oude 5-Armige tinnen kandelaar 2060
Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR
4-Delige bureauset, 1900 2061
4-Delige bureauset, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw 2062
2x Empire wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Jugendstil lijstjes 2063
2x Jugendstil lijstjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oosters koperwerk 2064
4x Oosters koperwerk

Resultaat:

380 EUR

Oude Chinese wierookbrander 2065
Oude Chinese wierookbrander
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Oude Tibetaanse gebedsrol 2066
Oude Tibetaanse gebedsrol

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 2067
Chinese wierookbrander

Resultaat:

130 EUR

Oude/antieke Chinese ruyi stok (hout) 2068
Oude/antieke Chinese ruyi stok (hout)
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander 2069
Antieke Chinese wierookbrander

Resultaat:

60 EUR

2x Japanse lakwerk vazen 2070
2x Japanse lakwerk vazen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900 2071
Antieke Japanse cloisonne vaas, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese bronzen vazen 2072
2x Antieke Chinese bronzen vazen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese rode lakwerk Pelgrimsfles 2073
Chinese rode lakwerk Pelgrimsfles

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wierook brander + beeld 2074
Wierook brander + beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Chinees altaarstuk 2075
Antiek Chinees altaarstuk

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Bronzen kerkkandelaren 2076
2x Bronzen kerkkandelaren

Resultaat:

100 EUR

Grote Chanoeka kandelaar 2077
Grote Chanoeka kandelaar
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Empire-stijl kandelaren 2078
2x Empire-stijl kandelaren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kerkelijke kandelaar 19e eeuw 2079
Kerkelijke kandelaar 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900 2080
2x Antieke Empire-stijl lampenvoeten, 1900

Resultaat:

150 EUR

2x Antieke Weense Jugendstil kandelaren 2081
2x Antieke Weense Jugendstil kandelaren
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Antieke kaarskandelaren, 1910 2082
2x Antieke kaarskandelaren, 1910

Resultaat:

50 EUR

2x Oude bronzen kandelaren 2083
2x Oude bronzen kandelaren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke bronzen penkandelaren 2084
2x Antieke bronzen penkandelaren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren 2085
2x Messing kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar + vijzel 2086
Antieke rokkandelaar + vijzel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel (klein) 2087
Bronzen vijzel (klein)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen kaarskandelaren, 1900 2088
2x Antieke bronzen kaarskandelaren, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Likeurkist, 19e eeuw 2089
Likeurkist, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Antieke Art Deco penkandelaar, 1930 2090
Antieke Art Deco penkandelaar, 1930
Startprijs 120 EUR
2x Kandelaren, 1850 2091
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2092
Engelse reissecretaire, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Lepeldoos parelmoer, 19e eeuw 2093
Lepeldoos parelmoer, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Grote theekist, 19e eeuw 2094
Grote theekist, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie naaikist, 18e eeuw 2095
Mahonie naaikist, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR