Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Erotisch beeld, Dame met jarretels 5055.
Erotisch beeld, Dame met jarretels

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang' 6000
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink' 6001
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Grote Colenbrander vazen 6002
2x Grote Colenbrander vazen

Resultaat:

1.400 EUR

2x 19e Eeuwse vazen 6003
2x 19e Eeuwse vazen
Startprijs 350 EUR
Nymphenburg kop/schotels 6004
Nymphenburg kop/schotels
Startprijs 250 EUR
Porseleinen plaquette 6005
Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR
Grote Japanse Imari vaas 6006
Grote Japanse Imari vaas
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Grote Japanse Kutani vaas 6007
Grote Japanse Kutani vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ram Arnhem vaas 'Lappen' 6008
Ram Arnhem vaas 'Lappen'

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Louis Seize theeservies, 18e eeuw 6009
Louis Seize theeservies, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Franse vaas, 19e eeuw 6010
Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Colenbrander Ram sierborden 6011
2x Colenbrander Ram sierborden

Resultaat:

950 EUR

Mobach Utrecht vaas, 1925 6012
Mobach Utrecht vaas, 1925
Startprijs 275 EUR
Antieke Majolica parapluhouder 6013
Antieke Majolica parapluhouder
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Majolica bloempot, 1915 6014
Antieke Majolica bloempot, 1915

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie' 6015
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie' 6016
Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde' 6017
Colenbrander Ram vaas, 'Weelde'

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur' 6018
Schaaltje Ram Arnhem, Colenbrander 'Zeskleur'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
1x Sierschotel Colenbrander Ram 'Los' 6019
1x Sierschotel Colenbrander Ram 'Los'

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend' 6020
Colenbrander Ram vaasje 'Drijvend'

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
3x Colenbrander vaas 'Viervoud' 6021
3x Colenbrander vaas 'Viervoud'

Resultaat:

900 EUR

2x Antieke lampenvoeten 6022
2x Antieke lampenvoeten
Startprijs 250 EUR
2x Franse Sevres borden 6023
2x Franse Sevres borden
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun' 6024
2x Ram Colenbrander vazen 'Dun'

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kandelaar 6025
Chinese Familie Rose kandelaar

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6026
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

425 EUR

Paar Kantonese vazen, 19e eeuw 6027
Paar Kantonese vazen, 19e eeuw
Startprijs 600 EUR
Kantonese vaas, 19e eeuw 6028
Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR
Paar antieke Kantonese vazen 6029
Paar antieke Kantonese vazen
Startprijs 550 EUR
Verkocht
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x) 6030
17e-18e Eeuwse Chin. borden (8x)

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot Chinees Kang Xi  bord, 17e - 18e eeuw 6031
Groot Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

255 EUR

2x Chinese olielampen? 6032
2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR
Verkocht
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun' 6033
1x Ram Colenbrander vaas 'Dun'

Resultaat:

700 EUR

Oud Chinees spekstenen beeld 6034
Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR
Oude/antieke Chinese vierkante vaas 6035
Oude/antieke Chinese vierkante vaas
Startprijs 700 EUR
Chinese Familie Rose neksteun 6036
Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6037
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Oud/antiek Familie Rose bord 6038
Oud/antiek Familie Rose bord
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese lakwerk dekseldoos 6039
Chinese lakwerk dekseldoos

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw 6040
Grote Chinese capucijner theepot, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
13 Delen antiek Chinees porselein 6041
13 Delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

150 EUR

Oude/antieke Chinese vaas 6042
Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Oude/antieke Familie Verte bloempot 6043
Oude/antieke Familie Verte bloempot

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw 6044
2x Antieke Chinese rijstkommen, 18e-19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinese penselen potten 6046
3x Chinese penselen potten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw 6047
2x Chinese vingerschaaltjes, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Aparte oude/antieke Yixing theepot 6048
Aparte oude/antieke Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6049
Lot Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel 6050
Grote Chinese schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Meissen kop + schotel 6051
Antieke Meissen kop + schotel

Resultaat:

100 EUR

K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw 6052
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900 6053
Antieke Stadt Meissen theeset, 1900

Resultaat:

375 EUR

2x Meissen dekseldoosjes 6054
2x Meissen dekseldoosjes
Startprijs 300 EUR
Meissen vaas 6055
Meissen vaas
Startprijs 100 EUR
3x Antiek Duits porselein 6056
3x Antiek Duits porselein
Startprijs 80 EUR
2x Meissen borden, 19e eeuw 6057
2x Meissen borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Mooi Duits theeservies 6058
Mooi Duits theeservies
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote oude Duitse vaas 6059
Grote oude Duitse vaas

Resultaat:

50 EUR

Antieke Dresden pronkvaas 6060
Antieke Dresden pronkvaas
Startprijs 100 EUR
2x Oude Herend kandelaren 6061
2x Oude Herend kandelaren
Startprijs 140 EUR
Antieke vaas met putti 6062
Antieke vaas met putti
Startprijs 100 EUR
4x Wit porselein 'Jaargetijden' 6063
4x Wit porselein 'Jaargetijden'
Startprijs 450 EUR
Oude Dresden lamp 6064
Oude Dresden lamp
Startprijs 125 EUR
Antieke Meissen sauskom, 1930 6065
Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR
Eetservies met goud decor, 1980 6066
Eetservies met goud decor, 1980
Startprijs 120 EUR
Duitse Art Deco dekselpot 6067
Duitse Art Deco dekselpot
Startprijs 100 EUR
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900 6068
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Herend porselein (3x) 6069
Lot Herend porselein (3x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915 6070
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915

Resultaat:

50 EUR

Franse plaquette, 19e eeuw 6071
Franse plaquette, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse lamp, 1900 6072
Antieke Franse lamp, 1900
Startprijs 80 EUR
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw 6073
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Oud/antiek Frans inktstel 6074
Oud/antiek Frans inktstel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3x Herend porselein, 20e Eeuw 6075
3x Herend porselein, 20e Eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw 6076
Antieke Chinese kom, 18e-19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

3x Chinees porselein, 19e eeuw 6077
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kantonese vaas, 20e Eeuw 6078
Kantonese vaas, 20e Eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude/antieke penselenpot 6079
Oude/antieke penselenpot

Resultaat:

3.250 EUR

Oude/antieke Chinese jade wierookbrander 6080
Oude/antieke Chinese jade wierookbrander
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Familie Rose vaas 6081
Antieke Familie Rose vaas

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6082
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese? siervazen 6083
2x Antieke Chinese? siervazen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinees Capucijner porselein 6084
Lot Chinees Capucijner porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose Capucijner 6085
Lot Familie Rose Capucijner

Resultaat:

225 EUR

7x Chinese kommen, 19e eeuw 6086
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden 6087
2x Chinese Blanc de Chine Foo-honden
Startprijs 70 EUR
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw 6088
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6089
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw
Startprijs 400 EUR
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw 6090
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oud Chinees snijwerkstuk van jade 6091
Oud Chinees snijwerkstuk van jade

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese wierookbrander 6092
Oude/antieke Chinese wierookbrander

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Oude Chinese siervaas 6093
Oude Chinese siervaas

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari borden 6094
2x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Oude/Antieke Chinese tegel 6095
Oude/Antieke Chinese tegel

Resultaat:

200 EUR