Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese porseleinen waaiervormige tegel in houten lijst. Met kippen decor, tekst en signatuur. Afmeting: 112 x 63 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten porselein vitrinekast in Louis Seize-stijl. Kast heeft vier schappen, bronzen beslag en klauwpoten. Met guirlandes en medaillons. Afmeting: 203 x 170 x 47 cm. In goede...
19e Eeuwse Franse bureauklok met geeboniseerde houten klokkast en messing. Circa 1870. Afmeting: 17 x 11 x 6 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten Hollandse tafelklok met messing. Tweede helft 20e eeuw. Met automaat, man slaat met hamer op bel. Halfuur-slag. Afmeting: 42 x 27 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sabel. Gemerkt V met kroon. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Onder andere: IJsseldijks Thee, V.S. Pepermunt, Van Heuff Koffie-Thee. Afmeting: 34 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke kruideniersblikken. Onder andere: Verkade Toffee, van Melle's Toffee, Goldstar Toffee, Excellent. Afmeting: 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke kruideniers voorraadblikken. Bestaande uit: Visser's Pakjes Koffie en Thee + Wijchels Thee Arnhem + Beukenhorst Koffie en Thee + inhoud treinen. Afmeting: 49 - 50 cm. In redelijke staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken. Onder andere: Beschuit, Van Rossum's Tabak, Kahrel's Thee, De Wiljes Koffie en Thee. Afmeting: 48 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude authentieke emaille borden. Bestaande uit: COOP reclame, bord rondom randen bijgewerkt + Beukenhorst Koffie-Thee Winterswijk. Afmeting: 60 x 32 cm / 38 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude emaille thermometer van R.V.S. Levensverzekering. 60-er Jaren? Afmeting: 16 - 93 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke van Melle's Toffee kruideniersblikken. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 31 x 29 x 20 cm / 42 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Twee zeldzame antieke Verkade Toffee kruideniersblikken. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 27 x 31 x 20 cm. In goede staat.
Verzameling diverse postzegels waaronder: Verzameling Nederland en koloniën 1852 - 1965. Gebruikt en ongebruikt. Jaren 1924 t/m 1940 goed gevuld. Vanaf 1940 t/m 1965 praktisch compleet, deels gespecia...
Twee delen Roco H0: 1x 43186 Reissdorf Kolsch met andere verpakking in goede staat en 1x 43194 Doornkaat met originele verpakking in goede staat
Trix H0 22596, E-lok, 122028 NMBS/SNCB met originele verpakking en in goede staat.
Trix H0 22739, Diesellok Railion 6494 NS Cargo met originele verpakking en in goede staat.
Ids Wiersma. Lot tekeningen/etsen (11x). Gemengde technieken op papier. Afmeting: 5 - 24 cm. In goede staat.
A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1897, geplaatst in een geelgouden brede rand met filigrain, versierd met rose gouden appliqueen. ø 32 mm. ca 11,2 gram. In goede staat