Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Sigarenhouder met goud
Resultaat: 35 EUR

Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat

Odeurflesje met gouden dop
Resultaat: 67 EUR

Kristallen odeurflacon met goud, 585/000.Gecontourneerde peervormige odeurflacon met slijpsel voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, bol model met floraal decor. 12x5cm. met binnenstop. In...

Lot met zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot met zilveren sieraden, met 2 armbanden, 2 ringen, een broche, hanger en collier en een parelcollier met zilveren sluiting.

Gouden collier met kruis
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden antiek collier met kruis, 585/000. Antiek collier met dubbele schakel voorzien van een tonsluiting met getorste bewerking. Aan het collier zit een crucifix uit schuimgoud, 23x42mm incl. oog...

Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen zoutnap met pagode in landschap decor. Afmeting: 3,5 x 7,5 x 6 cm. In goede staat.

4x Antieke Hollands plateel
Resultaat: 46 EUR

Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Rozensteker, Corona Gouda + Vaas Poppy Arnhem, productiefout + balustervaas, Gouda Rhodian + vaas, Westland Gouda, chips bodemrand. Afmeting: 12 - 34 ...

3x Imari, 18e eeuw (divers)
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Diep bord, chip + vaas, oude haarlijn + Familie Rose schaal met figuren en teksten en gespijkerd bodemmerk, zeldzaam, gelijmd. Afmeting: 17 ...

Lot Chinees porselein, 18e eeuw (6x)
Resultaat: 900 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kop en schotels met karper + steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén maal randschade kopje. Afmeting: 7 x 12 - 8 cm ø. In goede staat.

6x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met steur, karper en krab decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 12,8 cm ø. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Perzisch kleed, 180 x 100 cm.
Resultaat: 170 EUR

Oud/antiek Perzisch kleed in donkere aardetinten. Afmeting: 180 x 100 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 310 x 210 cm
Resultaat: 400 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met diverse afbeeldingen van jagers te paard, diverse dieren en floraal. Eén zijkant kaal. Ook met signatuur onder in het tapijt. Afmeting: 310 x 210 cm. In redelijk...

Antiek hangkastje, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antiek eikenhouten hangvitrinekastje met geslepen glas en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 60 x 110 x 30 cm. In goede staat.

Oude Empire-stijl bureaustoel
Resultaat: 110 EUR

Oude mahoniehouten Empire-stijl bureaustoel met bronzen versieringen en lederen bekleding. Afmeting: 104 x 58 x 63 cm. In goede staat.

Antieke slinger bewegingklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke messing slinger bewegingsklok met opdraaiveer en pennengang. In goede staat.

Messing tafelklok
Resultaat: 55 EUR

Duitse messing tafelklok met skelet. Kaiser 7 Jewels 8 Day Germany. 60-er Jaren. Afmeting: 11 x 7 x 3 cm. In goede staat.

3x Antieke geweren, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie antieke geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 114 - 137 cm. In matig/redelijke staat.

21x Oude/antieke cacao blikken
Resultaat: 250 EUR

Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke tabak reclameblikken
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke kruideniers voorraadblikken voor tabak. Onder meer: Poorters Tabak + Guldens Baai + van Rossum's Taba. Afmeting: 50 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Jugendstil kruidenierskassa, 1915
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil kassa met vernikkelt messing sierwerk, opbergvak en lade. Met accessoires. Circa 1915. Afmeting: 23 x 48 x 37 cm. In goede staat.

Antieke koperen kruideniers dispenser, 1910
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.

Doos met diverse verpakkingen
Resultaat: 35 EUR

Groot lot oude/antieke verpakkingen + boekjes met reclame. Interessant. Afmeting: 40 x 50 x 32 cm. In goede staat.

2x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke kruideniersvoorraadblikken. Roemar Koffie-Thee, 1915. Kanis & Gunnink Koffie-Thee, 1920. Afmeting: 41 x 37 x 30 cm / 40 x 30 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Bols Jenever beeldjes, 1910
Resultaat: 65 EUR

Vier antieke porseleinen Hollandse Bols Jenever figuren in klederdracht. Met kurk in bodem. Circa 1910. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.