Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau met lades achter deur. Circa 1920. Lichte fineerschades. Afmeting: 72 x 80 x 145 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren rode kasteel tuinbank met familiewapen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Mahoniehouten opzet-buffetkast. Achterkant met geslepen spiegels, bovenstuk met veel snijwerk. Onderstuk met twee uitschuifbare planken aan de zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 200 x 119 x 50 cm. In re...
Antiek Duits Schwarzwald kastje op schaarpoten met snijwerk, strijkinstrument etc. Circa 1880. Afmeting: 81 x 55 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse naaitafel met intarsia, diverse houtsoorten. Etages en messing omrandingen. Afmeting: 85 x 32 x 42 cm. In goede staat.
Antieke historisme goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Kroon gerestaureerd. Circa 1890. Afmeting: 116 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel. Circa 1900. Afmeting: 67 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten scheerspiegel met opbergvak. Verstelbaar. Afmeting: ca. H 140 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.
Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.
Engels model salontafel. ca.1920. Plateau mahonie ingelegd. Afmeting: ø 101 cm. H. 55cm.In goede staat.
Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.