Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR

Hollandse 'Retour de Egypte' Empire mahoniehouten trumeau met bronzen kariatiden en bruin marmeren blad. Circa 1800. Afmeting: 86 x 88 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek klapbaar kinderbankje, 1900
Startprijs 420 EUR

Antiek eikenhouten klapbaar kinderbankje. Circa 1900. Afmeting: 70 x 62 x 38 cm. In goede staat.

4x Design klapstoelen
Startprijs 120 EUR

Vier metalen met pvc design (tuin)klapstoelen. Afmeting: 103 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Empire zitbankje, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire zitbankje. Afmeting: 50 x 51 x 40 cm. In goede staat.

Miniatuur modelkastje, 19e eeuw
Resultaat: 72 EUR

19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.

Antieke kolenkist, 1915
Resultaat: 65 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil kolenkist met messing beslag en marmeren blad. Circa 1915. Afmeting: 63 x 35 x 36 cm. In goede staat.

Eiken paraplubak, 19e eeuw
Resultaat: 72 EUR

Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance gestoken paraplubak met metalen binnenbak. Circa 1880. Afmeting: 63 x 30 x 56 cm. In goede staat.

Eiken parapluhouder, 1920
Startprijs 70 EUR

Antieke eikenhouten parapluhouder met lekbak en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 85 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1810
Startprijs 450 EUR

Mahonie secretaire. ca. 1810., met drie laden, Afm.: 108x60x118 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

2x Houten ladenkastjes
Startprijs 120 EUR

Twee moderne houten lavendel kleurige ladenkastjes. 21e Eeuw. Afmeting: 57 x 50 x 35 cm. In goede staat.

Hollandse hangvitrine, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast. Afmeting: 58 x 65 x 20 cm. In goede staat.

Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten breistoel met goede velours stoffering. Afmeting: 86 x 70 x 56 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR

Lederen armleunstoel (bureaustoel) met getorste poten en leuning met leeuwenkopjes. 1880. Afmeting: H 105 cm. In goede staat.

Duitse bretterstoel, 19e eeuw
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Duitse eiken bretterstoel. Neo Renaissance. Afmeting: 96 x 45 x 44 cm. In goede staat.

Engelse eiken kist, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten kist met lades en klapbaar front met hout vergrendeling. Afmeting: 85 x 110 x 51 cm. In goede staat.

6x Eiken stoelen, 1880
Startprijs 250 EUR

Zes eikenhouten stoelen in Gothische stijl. 188. In goede staat.

Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR

Massief eikenhouten schaarzetel. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm. In goede staat.

Commode in Barok-stijl
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Barok-stijl twee-laden commode met bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 75 x 40 cm. In goede staat.

Antieke schaaktafel, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten schaaktafel met ingelegd schaakbord. Circa 1900. Afmeting: 75 x 97 x 47 cm. In goede staat.

Italiaanse spiegel
Resultaat: 325 EUR

Italiaanse houtgestoken spiegel in Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 90 cm. In goede staat.

Engels schrijfbureau met leer
Resultaat: 120 EUR

Engels mahoniehouten schrijfbureau met drie lades en lederen schrijfblad. Afmeting: 77 x 120 x 75 cm. In goede staat.

6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.

Kamerscherm, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws mahoniehouten met palissander kamerscherm met borduurwerk. Het laatste avondmaal. Circa 1860. Afmeting: 109 x 62 x 50 cm. Mooie kwaliteit.

Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR

Franse Louis Quinze-stijl commode met marquetterie fineer, bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 97 x 50 cm. In goede staat.