Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Authentieke Berber colliers 817
3 Authentieke Berber colliers
Startprijs 100 EUR
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742 2160
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Antieke eikenhouten spiegel, 1920 4252
Antieke eikenhouten spiegel, 1920

Resultaat:

70 EUR

Zilveren creolen met harhangers 834
Zilveren creolen met harhangers
Startprijs 75 EUR
Lot robijnen en saffier 847
Lot robijnen en saffier
Startprijs 45 EUR
Chiffoniere, 1820- 1830 4269
Chiffoniere, 1820- 1830
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Creolen, goud op zilver 851
Creolen, goud op zilver

Resultaat:

25 EUR

Trix H0 22539, Starlight Express 2838
Trix H0 22539, Starlight Express
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Stoof + ketel, 19e eeuw 2177
Stoof + ketel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1890 4286
Eiken commode, 1890

Resultaat:

100 EUR

2 Amethisten 864
2 Amethisten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Antieke spiegel, 1890 4303
Antieke spiegel, 1890

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Roco H0 62950, NSB Di 3.641 2855
Roco H0 62950, NSB Di 3.641

Resultaat:

60 EUR

2x 60-er Jaren bureaulampjes 2194
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Parelcollier 881
Parelcollier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Klepsecretaire 1840 4320
Klepsecretaire 1840

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Perzisch kleed, 160 x 110 cm 4502
Perzisch kleed, 160 x 110 cm

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Groot oud Perzisch kleed, 193 x 154 cm. 4506
Groot oud Perzisch kleed, 193 x 154 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Zilveren broches 898
3 Zilveren broches

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm. 4519
2x Oud Perzisch kleed, 127 - 158 cm.

Resultaat:

40 EUR

Zware Japanse cloisonné vaas 2211
Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 3413
Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Prachtige Indonesische kris 3420
Prachtige Indonesische kris

Resultaat:

60 EUR

Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos 2868
Voor-oorlogs Frans spel in blikken doos
Startprijs 25 EUR