Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

20x Munten, divers 2908
20x Munten, divers
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Decoratieve wereldglobe op standaard 2030
Decoratieve wereldglobe op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910 3009
Zeldzaam Van Melle's Toffee's voorraadblik, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Keramieken figuur, 1950-1960 6296
Keramieken figuur, 1950-1960
Startprijs 60 EUR
Japanse Imari vaas  , 19e eeuw 6309
Japanse Imari vaas , 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Oud/antiek Chinees 6313
3x Oud/antiek Chinees

Resultaat:

325 EUR

Orgelgebogen commode, 18e eeuw 4016
Orgelgebogen commode, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Groot edelhertengewei 2043
Groot edelhertengewei
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Lot Chinese gemberpotjes (22x) 6326
Lot Chinese gemberpotjes (22x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke voorraadblikken 3026
4x Oude/antieke voorraadblikken

Resultaat:

70 EUR