Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot oud/antiek Chinees porselein 6243
Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw 6260
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Delfts blauw kaststel 6277
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

150 EUR

Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars 1363
Canneel, Dorpsgezicht met wandelaars
Startprijs 220 EUR
Malachiet armband 213
Malachiet armband
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

Resultaat:

20 EUR

Oude/antieke Chinese gemberpot 6660
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2547
Engelse reissecretaire, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden medaillon,  broche en granaat 230
Gouden medaillon, broche en granaat

Resultaat:

75 EUR

Vergulde schildersezel met dolfijnen 4018
Vergulde schildersezel met dolfijnen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw 2706
Antieke speelgoedpop, 19e eeuw

Resultaat:

260 EUR

Witgouden ring met diamant en saffier 630
Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 150 EUR
Antieke Royal Dux schaal, 1915 6294
Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 90 EUR
Goebel, Beierse man met tabakspijp 1380
Goebel, Beierse man met tabakspijp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren chatelaine met signetten 647
Zilveren chatelaine met signetten

Resultaat:

170 EUR

Zilveren schaal 247
Zilveren schaal
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Doos met 18 spaarpotten 2723
Doos met 18 spaarpotten

Resultaat:

110 EUR

5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen 1397
5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kindergrammofoon met platen 2740
Kindergrammofoon met platen

Resultaat:

90 EUR

Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900 6311
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900. 2757
Porseleinen pop, Armand Marseille, malnummer 390, Duitsland ca. 1900.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Verso Phil May, Jimmy Hendrix 1410
Verso Phil May, Jimmy Hendrix

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet, 1860 4035
Mahonie kabinet, 1860

Resultaat:

275 EUR