Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw 6260
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Drank reclame 3011
3x Drank reclame

Resultaat:

200 EUR

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742 2160
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Ronde Franse uitschuiftafel 4184
Ronde Franse uitschuiftafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Verkade blikken, 1920 3028
2x Antieke Verkade blikken, 1920

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Stoof + ketel, 19e eeuw 2177
Stoof + ketel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6277
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Mahoniehouten rolluikkastje 4201
Mahoniehouten rolluikkastje

Resultaat:

60 EUR

Lot antiek grijs emaille (7x) 3045
Lot antiek grijs emaille (7x)
Startprijs 100 EUR
2x 60-er Jaren bureaulampjes 2194
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR
Antieke Royal Dux schaal, 1915 6294
Antieke Royal Dux schaal, 1915
Startprijs 90 EUR
Louis Quinze-stijl commode, 1920 4218
Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900 6311
Antieke Japanse Satsuma vaas, 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oud/antiek rond emaille bord 3062
Oud/antiek rond emaille bord

Resultaat:

120 EUR

Lederen armleunstoel, 1880 4235
Lederen armleunstoel, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920 3075
3x Antieke voorraadblikken, 1915 - 1920

Resultaat:

100 EUR

Zware Japanse cloisonné vaas 2211
Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR
Oude weegschaal + klok, 1920 3079
Oude weegschaal + klok, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke eikenhouten spiegel, 1920 4252
Antieke eikenhouten spiegel, 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5x Chinese schotels, 18e eeuw 6328
5x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke voorraadblikken 3092
2x Antieke voorraadblikken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese pijpvazen 6345
2x Chinese pijpvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1920 2228
Antieke barometer, 1920

Resultaat:

40 EUR

3x Antieke blikken trommels 3109
3x Antieke blikken trommels
Startprijs 40 EUR