Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur 1131
Onduid. gesig., Landschap met baai, zeilboot en figuur
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3546
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur 2376
Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Antiek, 19e eeuw (Bureauset) 2383
3x Antiek, 19e eeuw (Bureauset)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren snuifdoos, 1839 100
Zilveren snuifdoos, 1839

Resultaat:

70 EUR

Lot antiek messing (4x) 2390
Lot antiek messing (4x)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

Resultaat:

70 EUR

Witgouden ring met parel en diamant 429
Witgouden ring met parel en diamant
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke messing klokjes 3589
2x Antieke messing klokjes

Resultaat:

40 EUR

Cultive parels collier 436
Cultive parels collier
Startprijs 30 EUR
Gouden oorknoppen met facet 136
Gouden oorknoppen met facet
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Zilveren houder (vrijmetselaar) 443
Zilveren houder (vrijmetselaar)

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren lakhouder, 1854 143
Zilveren lakhouder, 1854

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Engelse serveercouvert 450
3 Engelse serveercouvert

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren bestek ( 24x) 150
Zilveren bestek ( 24x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3596
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren hanger met peridot, blauw topaas 479
Zilveren hanger met peridot, blauw topaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 486
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren sieradendoos 493
Zilveren sieradendoos

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Italiaanse mini-paspoppen 2426
2x Italiaanse mini-paspoppen

Resultaat:

45 EUR

Antieke lampenvoet, 1920 2433
Antieke lampenvoet, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3632
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

50 EUR

Antieke Friese staartklok 3639
Antieke Friese staartklok
Startprijs 250 EUR