Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Piko: 59581 en 59582 2886
2x Piko: 59581 en 59582

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Barnstenen colliers Art deco 818
2 Barnstenen colliers Art deco

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden horloge 811
Gouden horloge

Resultaat:

150 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6264
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Roco H0 62430, SBB 189 995-4 2850
Roco H0 62430, SBB 189 995-4

Resultaat:

50 EUR

Joodse olielamp 175
Joodse olielamp
Startprijs 200 EUR
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese bolvazen 6257
2x Oude Chinese bolvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese rijstkommen 6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Roco H0 62788, RZHDM62-1169 2843
Roco H0 62788, RZHDM62-1169

Resultaat:

60 EUR

Trix H0 22538, DB 120 151-6 2836
Trix H0 22538, DB 120 151-6
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren Djokja schaal 168
Zilveren Djokja schaal

Resultaat:

200 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Zilveren strooilepel 768
Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gouden ring met parel en rode steen 761
Gouden ring met parel en rode steen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilver set, hanger & ring 161
Zilver set, hanger & ring

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

Resultaat:

160 EUR

Chinese theebus, 18e eeuw 6214
Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 19e eeuw 4130
Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

7x Mickey Mouse kaarten 2800
7x Mickey Mouse kaarten
Startprijs 50 EUR
Eiken secretaire, 1860 4123
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR