Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2512
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude zuurstoffles in kist 2394
Oude zuurstoffles in kist

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw 2207
Bronzen wierookbrander, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3-Delige haardset, 19e eeuw 2181
3-Delige haardset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
P. Stöven, Vaas met bloemen 1470
P. Stöven, Vaas met bloemen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere 1466
A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Antieke gravures 1455
2x Antieke gravures

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Antiek grafiek 1312
3x Antiek grafiek

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Creolen, goud op zilver 851
Creolen, goud op zilver

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 611
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Doosje met diverse sieraden 251
Doosje met diverse sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden met munten 113
Lot zilveren sieraden met munten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Doos vol met oude kinderspelen 2801
Doos vol met oude kinderspelen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud Droste Cacao blik 3173
Oud Droste Cacao blik

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek Schierholz inktstel 6650
Antiek Schierholz inktstel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6644
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek Engels servies op tablet 6641
Antiek Engels servies op tablet

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Antieke bloempot, 1900 6522
2x Antieke bloempot, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot porselein (schotels/vaas) 6384
Lot porselein (schotels/vaas)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke tegels (7x) 6172
Lot oude/antieke tegels (7x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Moderne Boheemse vaas 5590
Moderne Boheemse vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Karaffen, 19e eeuw 5585
2x Karaffen, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR