Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm. 4514
Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3724
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Duitse buffet Kienzle klok, 1940 3635
Duitse buffet Kienzle klok, 1940

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Afrikaanse kromdolk 3423
Afrikaanse kromdolk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Zilveren broches 898
3 Zilveren broches

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zoetwater collier & armband 686
Zoetwater collier & armband

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilver vergulde oorclips met barnsteen 682
Zilver vergulde oorclips met barnsteen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Basch schaakklok 3627
Basch schaakklok

Resultaat:

20 EUR

Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale 11
Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale
Startprijs 9.000 EUR
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw 3500
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR
Witgouden ring met diamant 2
Witgouden ring met diamant
Startprijs 5.750 EUR
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw 3502
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 5.500 EUR
Hollands kabinet, 1700 4009
Hollands kabinet, 1700
Startprijs 5.000 EUR
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani 4001
Italiaans dressoir, Osvaldo Borsani
Startprijs 5.000 EUR
Bouille meubel met inleg 4000
Bouille meubel met inleg
Startprijs 4.000 EUR
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero 1015
A. van Welie, Portret Romeinse keizer Nero
Startprijs 4.000 EUR
Grote Chinese vaas 6035
Grote Chinese vaas
Startprijs 3.500 EUR
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw 3501
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR
Gouden sieraden, parure 4
Gouden sieraden, parure
Startprijs 3.500 EUR
Frans Clodion klokkenstel, 1860 3510
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Bois? Onduid., Platbodem op zee 1005
Bois? Onduid., Platbodem op zee
Startprijs 3.000 EUR
Platina horloge met diamant 51
Platina horloge met diamant
Startprijs 3.000 EUR
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn 37
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
Startprijs 3.000 EUR
Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud 12
Aurora pen, Guiseppe Verdi Gran Gala Goud
Startprijs 3.000 EUR