Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen 1050
Dirk Meeles, Keulse vaas met rozen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1089
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Emaille Persil reclamebord 3016
Emaille Persil reclamebord

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Scharenstoelen, 19e eeuw 4028
2x Scharenstoelen, 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire armleunstoel, 1820 4106
Empire armleunstoel, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose olielamp 6033
Chinese Familie Rose olielamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas 6153
Grote oude Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Religieus tegeltableau 1903 - 1942 6169
Religieus tegeltableau 1903 - 1942

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose bloempot 6248
Oude Chinese Familie Rose bloempot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6360
2x Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant. 835
Witgouden ring met saffier en diamant.

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant 1014
Jan Rijlaarsdam, Man met harmonica lezend in krant

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Eiken broodspinde, 18e eeuw 4054
Eiken broodspinde, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw 6182
6x Chinese kop+schotel, 18e eeuw

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte schaal 6256
Oude Chinese Familie Verte schaal

Resultaat:

465 EUR

Verkocht
Grote zilveren schaal 18
Grote zilveren schaal

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Amerikaanse speelautomaat Nestle, 1930 3005
Amerikaanse speelautomaat Nestle, 1930

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Emaille Persil reclamebord, 1930 3017
Emaille Persil reclamebord, 1930

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 200 x 142 cm 4504
Perzisch tapijt, 200 x 142 cm

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antiek bronzen beeld 5097
Antiek bronzen beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
8x Capucijner kop en schotels, 18e - 19e eeuw 6047
8x Capucijner kop en schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6106
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6159
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, 19e eeuw 6209
2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese vazen 6239
2x Antieke Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar' 21
Zilveren tafelstukken 'Eendenpaar'

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam 1130
A. Verveen, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Antieke Empire kandelaren, 1830 2013
2x Antieke Empire kandelaren, 1830

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke gipsen ijsbeer, 1915 3001
Antieke gipsen ijsbeer, 1915

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogse reclame figuren 3013
2x Voor-oorlogse reclame figuren

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Oude lichtreclame 3048
2x Oude lichtreclame

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken kruidenierskast met inhoud 3097
Eiken kruidenierskast met inhoud

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, Clown 5006
Antiek Frans bronzen figuur, Clown

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Groot Duits Rosenthal servies 6067
Groot Duits Rosenthal servies

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Imari borden 6098
2x Oude Chinese Imari borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude Chinese Ghendi 6218
Oude Chinese Ghendi

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese dekselvazen 6440
2x Oude Chinese dekselvazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom 147
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J. Mankes, Melkende boerin 1058
J. Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1061
Wim Bos, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld 1068
J.J.H. van Leeuwen, Bloembollenveld

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel 1078
Naar Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen 1086
Hart Ferdinand Nibbrig, Dorp in de duinen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920 2047
Antieke Empire-stijl plafondlamp, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Flipje Betuwe reclame 3000
2x Flipje Betuwe reclame

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880 4010
Zeldzame rozenhouten vitrinekast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw 4033
Hollandse eiken toogkast, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800 4330
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 310 x 210 cm 4513
Perzisch tapijt, 310 x 210 cm

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Exclusief Hutschenreuther servies 6009
Exclusief Hutschenreuther servies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese plaquettte, 1920 6012
Antieke Chinese plaquettte, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zweeds Rörstrand eetservies 6025
Zweeds Rörstrand eetservies

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6019
Zeldzame Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

385 EUR

Verkocht
Symphonion speeldoos 2017
Symphonion speeldoos

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Hutschenreuther servies 6051
Hutschenreuther servies

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
9x 18e Eeuwse Chinese borden 6210
9x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo 1038
Evert Rabbers, Boten bij de Pook in Almelo

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam 1164
Ongesigneerd, 't Kolkje Amsterdam

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. 2713
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antiek Frans infanteriegeweer 3400
Antiek Frans infanteriegeweer

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 338 x 248 cm. 4511
Groot Perzisch kleed, 338 x 248 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren servies, 3 delig 221
Zilveren servies, 3 delig

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900 6057
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Antieke Meisen kwispedoor, 1900 6064
Antieke Meisen kwispedoor, 1900

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug 1030
Jan Knikker Jr., Stadsgezicht met figuren op brug

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam 1129
M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij 1152
Evert Moll, Stadsrand met villa's en boerderij

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeer grote Kuifje figuur, 1930 3008
Zeer grote Kuifje figuur, 1930

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen 3130
Schoolbank met aap-noot-mies bord en diversen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeldzame vitrinekast, 1870 4019
Zeldzame vitrinekast, 1870

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800 4062
Originele Koloniale teakhouten scheepskist, 1800

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4266
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke secretaire 1880 4321
Antieke secretaire 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Shakespeare 5021
Bronzen figuur, Shakespeare

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw 6020
Antieke Japanse Kakimon schotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6026
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw 6044
2x Chinees porseleinen olielampen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese sierschotel, 18e eeuw 6048
Chinese sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Yixing trekpot 6089
Antieke Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Chinese kommen, 19e eeuw 6104
4x Chinese kommen, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese baluster vaas 6367
Oude/antieke Chinese baluster vaas

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam 1153
C. v.d. Zwalm, Spoorbrug bij Rotterdam

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Gouden ring met blauw spinel 180
Gouden ring met blauw spinel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 285
Gouden ring met diamant

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Witgouden oorknoppen Amethist 845
Witgouden oorknoppen Amethist

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven 1075
P.J.A. Wagemans, Gezicht op Delfshaven

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi 1098
M. Nefkens, Landschap met schaapskooi

Resultaat:

325 EUR