Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engels lantaarn klokje 3572
Engels lantaarn klokje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Frans bureauklokje, 19e eeuw 3603
Frans bureauklokje, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke slinger bewegingklok 3628
Antieke slinger bewegingklok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Messing tafelklok 3599
Messing tafelklok

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Duits klokkenmannetje 3645
Duits klokkenmannetje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse O.D.O. wandklok, 1950 3629
Franse O.D.O. wandklok, 1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke uurwerken 3617
2x Antieke uurwerken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse militaire nachtwakers routeklok 3585
Duitse militaire nachtwakers routeklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Klokjes 3573
2x Klokjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3566
Antieke reiswekker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stationscomtoise met wekker 3728
Stationscomtoise met wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Comtoise + datum, 19e eeuw 3727
Comtoise + datum, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3724
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3718
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese notarisklok 3717
Friese notarisklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3716
Antieke Kienzle regulateur, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3712
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse comtoise 3711
Grote 19e eeuwse comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke regulateur 3710
2x Antieke regulateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 1800 3708
Antieke Friese staartklok 1800

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3707
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
+ 3689
+

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3-Delig Klokkenstel, 1900 3673
3-Delig Klokkenstel, 1900

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Villeroy & Boch klokkenstel, 1915 3669
Villeroy & Boch klokkenstel, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Junghans pendule, 1930 3666
Junghans pendule, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Franse Fayence pendule, 19e eeuw 3654
Franse Fayence pendule, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse koetsiersklok, 19e eeuw 3653
Franse koetsiersklok, 19e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Duitse buffet Kienzle klok, 1940 3635
Duitse buffet Kienzle klok, 1940

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oud Jugendstil-stijl klokkenstel 3633
Oud Jugendstil-stijl klokkenstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3632
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tafelklok, 1890 3631
Antieke Duitse tafelklok, 1890

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860 3626
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse schoolklok, 19 eeuw 3612
Engelse schoolklok, 19 eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke schoolklok, 1880 3611
Antieke schoolklok, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude duivenklok 3610
Oude duivenklok

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Wandscheepsklok met barometer 3608
Wandscheepsklok met barometer

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke klokken 3607
2x Oude/antieke klokken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafelklok, 1915 3605
Antieke Franse tafelklok, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Electrische moederklok, 1930 - 1950 3601
Electrische moederklok, 1930 - 1950

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude/antieke scheepsklok 3600
Oude/antieke scheepsklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Franse reiswekker, 1870 3597
Antieke Franse reiswekker, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schwarzwalder klok, 1870 3596
Schwarzwalder klok, 1870

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder klok, 1900 3594
Antieke Schwarzwalder klok, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Joggili klokje, 1930 3593
Joggili klokje, 1930

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kleine Friese stoeltjesklok 3592
Kleine Friese stoeltjesklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Antieke messing klokjes 3589
2x Antieke messing klokjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee klokken, 20e eeuw 3583
Twee klokken, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3581
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antieke Weense regulateur, 1870 3580
Antieke Weense regulateur, 1870

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse wandklok, 19e eeuw 3575
Franse wandklok, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860 3574
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Wuba tafelklok 3567
Wuba tafelklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Vervallen uit veiling 3732
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Verkocht
Friese stoelklok 3731
Friese stoelklok

Resultaat:

130 EUR

Grote comtoise met wekker, 19e eeuw 3730
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3729
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3725
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Friese stoelklok, 1900 3723
Antieke Friese stoelklok, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3722
Engelse staande klok

Resultaat:

65 EUR

Franse comtoise staande klok 3721
Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 1880 3719
Frans klokkenstel, 1880

Resultaat:

35 EUR

Kienzle regulateur 1880 3715
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3714
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Art Deco tafelklok, 1930 3713
Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Staartklok 19e eeuw 3709
Staartklok 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Friese staartklok 1800 3706
Friese staartklok 1800
Startprijs 80 EUR
Franse pendule, 1890 3705
Franse pendule, 1890
Startprijs 200 EUR
Oude boulle tafelklok 3704
Oude boulle tafelklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Resultaat:

650 EUR

Jugendstil klokkenstel, 1915 3702
Jugendstil klokkenstel, 1915
Startprijs 550 EUR
Klokkenstel met intarsia 3701
Klokkenstel met intarsia
Startprijs 250 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3700
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3699
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
2-Kleurige pendule 3698
2-Kleurige pendule
Startprijs 675 EUR
Verkocht
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

Resultaat:

675 EUR

Franse Empire Louis Seize pendule 3696
Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800 3695
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3694
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Franse tafelklok 3693
Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Antieke Schwarzwalder wandklok 3692
Antieke Schwarzwalder wandklok
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok 3691
Engelse staande klok
Startprijs 100 EUR
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3690
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Weense pendule, 1830 3688
Antieke Weense pendule, 1830

Resultaat:

150 EUR

Staande (huwelijk) klok 3687
Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR