Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Schwarzwalder klok 3595
Antieke Schwarzwalder klok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Antieke uurwerken 3617
2x Antieke uurwerken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk 3537
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Frans bureauklokje, 19e eeuw 3603
Frans bureauklokje, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3712
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kleine Friese stoeltjesklok 3592
Kleine Friese stoeltjesklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Stationscomtoise met wekker 3728
Stationscomtoise met wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duitse militaire nachtwakers routeklok 3585
Duitse militaire nachtwakers routeklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3722
Engelse staande klok

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Antieke reiswekkers, 1900 3571
2x Antieke reiswekkers, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3566
Antieke reiswekker

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Comtoise + datum, 19e eeuw 3727
Comtoise + datum, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3718
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse wandklok, 19e eeuw 3575
Franse wandklok, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wuba tafelklok 3567
Wuba tafelklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse comtoise 3711
Grote 19e eeuwse comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Staartklok 19e eeuw 3709
Staartklok 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse comtoise, 1820 3665
Antieke Franse comtoise, 1820

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860 3626
Antieke Duitse Schwarzwald wandklok, 1860

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schwarzwalder porseleinklok, 1870 3606
Schwarzwalder porseleinklok, 1870

Resultaat:

60 EUR