Oud Chinees zijden wandkleed met drakenboot en messing roede. 20e Eeuw. Afmeting: 122 x 78 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. In de kleuren rood/zwart/creme. Afmeting: 172 x 115 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 168 x 105 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote oude/antieke loper. Beschadigd. Afmeting: 105 x 366 cm. In matige staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed Shiraz (Gabbeh). Met afbeelding van een man met een leeuw. Afmeting: 160 x 110 cm. In goede staat.