Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Japanse cloisonne Geisha's 2316
2x Japanse cloisonne Geisha's

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Houten sculptuur en rozenwaterflesje 2325
Houten sculptuur en rozenwaterflesje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke schooltas + 2 EL meetlatten 2339
Antieke schooltas + 2 EL meetlatten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antiek lederen dames handtas 2340
Antiek lederen dames handtas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot antiek lederen schoenen/klompen 2341
Lot antiek lederen schoenen/klompen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jugendstil lampenkap, 1915 2362
Jugendstil lampenkap, 1915

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Decoratiestuk, geprepareerde eenden 2453
Decoratiestuk, geprepareerde eenden

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese houten tas 2071
Chinese houten tas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten 2122
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Stel antieke petroleumlampen, 1900 2140
Stel antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Delen tin, 19e eeuw 2171
3 Delen tin, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Haardscherm, 1910 2184
Haardscherm, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude hanglamp 2191
Oude hanglamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Engelse barometer, 1890 2235
Antieke Engelse barometer, 1890

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke viool 2257
3x Oude/antieke viool

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lange dames winter-bontjas 2276
Lange dames winter-bontjas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot kavel aanstekers en accessoires 2284
Groot kavel aanstekers en accessoires

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2311
Engelse schrijfkist, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oude reebok buste 2347
Oude reebok buste

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hobbelpaard 2369
Hobbelpaard

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Staande lampen 2404
2x Staande lampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Staande lamp 2416
Staande lamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek bouilloir met comfoor, 1900 2458
Antiek bouilloir met comfoor, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schrijfkist, 19e eeuw 2460
Schrijfkist, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Louis Seize theestoof, 1800 2466
Louis Seize theestoof, 1800

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek tafelstuk, 1900 2480
Antiek tafelstuk, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
13x Afrika, divers 2534
13x Afrika, divers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2308
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Knipmuts onder stolp 2419
Knipmuts onder stolp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Decoratieve wereldglobe op standaard 2030
Decoratieve wereldglobe op standaard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen design lamp 2034
Glazen design lamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot olielampen, Zuid Amerika (5x) 2039
Lot olielampen, Zuid Amerika (5x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke kandelaren, 1800 2077
2x Antieke kandelaren, 1800

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2098
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Diecast spaarautomaten 2109
2x Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten 2113
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek koperslagwerk 2134
2x Antiek koperslagwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1915 2146
Antieke tafellamp, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2152
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x  Antiek tin 2163
2x Antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke vijzels (7x) 2173
Lot oude/antieke vijzels (7x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
10x Divers oud/antiek koperwerk 2175
10x Divers oud/antiek koperwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bureaulampen, 70-er jaren 2197
2x Bureaulampen, 70-er jaren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950 2215
2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke miniatuurportretten 2277
2x Antieke miniatuurportretten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Tor Merkur radio, 1950 2332
Oude Tor Merkur radio, 1950

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen kandelaren, 18e eeuw 2375
2x Bronzen kandelaren, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinese snuffbottles 2380
3x Chinese snuffbottles

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antiek koperwerk 2384
2x Antiek koperwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude lederen dokterstas 2386
Oude lederen dokterstas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude tinnen kraantjeskan 2405
Oude tinnen kraantjeskan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek hobbelpaard, 1920 2427
Antiek hobbelpaard, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antiek Duits porselein 2440
3x Antiek Duits porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schildpad doosje, 19e eeuw 2441
Schildpad doosje, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2547
Engelse reissecretaire, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek scheepsboeglicht, 1900 2036
Antiek scheepsboeglicht, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Plaquette, Eisenloeffel 2052
Plaquette, Eisenloeffel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Religieus antiek 2068
2x Religieus antiek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke kandelaren/lampen 2084
4x Oude/antieke kandelaren/lampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Oude/antieke spaarpotten 2118
5x Oude/antieke spaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw 2123
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Koperen kookpot, 18e eeuw 2132
Koperen kookpot, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers antiek koperwerk 2135
Lot divers antiek koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen, 1900 2143
2x Antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890 2150
2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot koper en tin (6x) 2166
Lot koper en tin (6x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw 2170
Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek pijpenrek + pijpen, 1900 2174
Antiek pijpenrek + pijpen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse lampenvoet, 19e eeuw 2189
Franse lampenvoet, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw 2198
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp, 21e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x  Antieke Japanse schalen, 1930 2210
5x Antieke Japanse schalen, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doos met antiquarische boeken 2224
Doos met antiquarische boeken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur 2225
Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Verguld houten crucifix 2263
Verguld houten crucifix

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke thermometer, 1910 2270
Antieke thermometer, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Waterman pennen 2286
3 Waterman pennen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Japans Kamasutra boek 2296
Japans Kamasutra boek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5-Delig plated inktstel 2324
5-Delig plated inktstel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke kolenkit + theestoof 2331
Antieke kolenkit + theestoof

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke boterkarnen, 1900 2334
2x Antieke boterkarnen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Voor-oorlogse brooddozen 2335
2x Voor-oorlogse brooddozen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Antieke weegschalen met gewichten 2338
3x Antieke weegschalen met gewichten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke schrijfkist, 1910 2343
Antieke schrijfkist, 1910

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing bestekset 2345
Messing bestekset

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Antiek, 19e eeuw (Bureauset) 2383
3x Antiek, 19e eeuw (Bureauset)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set antieke koetslampen, 1900 2392
Set antieke koetslampen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwald barometer 2393
Antieke Schwarzwald barometer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Bergmann, 1900 2395
Antieke Duitse Bergmann, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Empire blaker?, 1820 2397
Empire blaker?, 1820

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren, 1880 2420
2x Kaarskandelaren, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Corpus Christi, 1900 2422
Antieke Corpus Christi, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Decoratieve tafellampen 2425
2x Decoratieve tafellampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren 2429
2x Kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Glazen hanglampen 2430
2x Glazen hanglampen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Marmeren piedestal 2434
Marmeren piedestal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x China, 20e Eeuw 2435
2x China, 20e Eeuw

Resultaat:

50 EUR