Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Antiek gebrandschilderd gotisch glas-in-lood venster. Afkomstig uit kerk. Afmeting: 87 x 70 cm. In goede staat.
Grote moderne mondgeblazen glazen vaas met Mille Fiori-stijl. Florale decor rondom. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 19 cm ø. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 47 x 46 cm. In goede staat.
Twee maal antiek robijnrood Boheems kristal met graveringen. Bestaande uit: Tafelschaal + bokaal. Eén pegel mist. Afmeting: 20 - 32 cm. In goede staat.
Zeven antieke glas-in-lood vensters. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30x20 en 50x20 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Dekseldoos, violet met goud decor, twee parfumflacons, bokaal met figuren en goud decor. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Floris Meydam, Leerdam. Glazen vaas. Circa 1963. Blauw/transparant met luchtbellen. Afmeting: 14 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal oude/antieke geëtste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Groot antiek kristalglazen servies. Facet geslepen. Bestaande uit: Drie karaffen en zevenendertig (37) glazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde opaline glazen pronkvaas met religieus + goud decor. Gesigneerd Olinda Colaco '81. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Acht maal diverse stopflacons, de meesten met goud omranding + zeven diverse glaasjes. Allen 20e eeuw. Afmeting: 8,5 - 15 cm. In goede staat.
Murano glazen parfumfles, ontwerp van Franco Moretti (gesigneerd) in de tinten blauw/groen/goud. 13x5,5x5,5cm. In goede staat
Grote antieke kristal geslepen gembercoupe met amandelslijpsel. Afmeting: 40 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee maal antiek glas. Eén geëtste kristallen bokaal met druiventrossen. Eén mondgeblazen vaas op vergulde messing voet. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal divers glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Afmeting: 12 - 60 cm. In goede staat.
Glazen geëtste wereldbol op gietijzeren basement. 20e Eeuw.
Antieke persglazen Jugendstil vaas met rozen decor. Twee dimensionaal. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 17 x 13 cm ø. In goede staat.
Groot kunstglazen mondgeblazen gezicht. In de kleurstelling rood/zwart/wit. Afmeting: 44 x 34 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote kristalglazen fruitschaal. Facetgeslepen. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 35,5 cm ø. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat. en zeven oude glazen advocaat glaasjes met ...
Moderne mondgeblazen vaas met gekleurd gezicht en luchtblaasjes. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vis in Murano-stijl. 21e Eeuw. Iriserend effect. Afmeting: 19 x 43 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote moderne kristalglazen kaarskandelaren in originele verpakking. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Grote moderne kunstglazen fruitschaal met diverse kleuren. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 43 x 42 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke karaffen. Onder andere met amandelslijpsel. Eén karaf met zilveren montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Antieke glazen koekjes dekseldoos met messing onderschaal. Met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Groot oud/antiek glas-in-lood raam. Met vogel decor. Enkele kleine ronde vensters gebarsten. Afmeting: 67 x 76 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne grote fruitschaal, Mille Fiori-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 43 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits mondgeblazen maatglas. Anno 1718. Handbeschilderd met ranken, tabak-rokende man en vier spreuken. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Isle of Wight glazen inktpot met zilveren dop, decor Golden Peacock, ø9x6,5cm. in goede staat.
Antieke vier-delige Anna Groen set. Uraniumglas Copier. Circa 1920. Afmeting: 17 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen kristalglas. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated limonadekan met druivenranken decor + facet geslepen vaas, chips + facet geslepen vaas, goed. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.
Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.
Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Elf maal diverse flacons/parfum flacons in diverse kleuren en afmetingen. Sommige uit de Art Deco periode en later. Afmeting: 7,5 - 21 cm. In goede staat.
Twaalf maal diverse blanke flacons met divers slijpsel en vormen. Van kristal en glas gemaakt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme glazen karafset. Mondgeblazen met goud decor. Zes-delig. Circa 1890. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Design glazen parfumfles van Isle of Wight met abstract decor in aquatinten met goud. 15x11,5x3cm. in goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskadelaren. Vall. Lambert. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.