Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse eettafel, 20e eeuw 4317
Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kabinet mahonie, 1850 4318
Kabinet mahonie, 1850

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse reiskist 4319
17e-18e Eeuwse reiskist

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Klepsecretaire 1840 4320
Klepsecretaire 1840

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke secretaire 1880 4321
Antieke secretaire 1880

Resultaat:

350 EUR

Vitrinekast, gebogen glas 4322
Vitrinekast, gebogen glas
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4323
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4324
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jalouzie hoekkast 1800 4325
Jalouzie hoekkast 1800

Resultaat:

200 EUR

Antieke mahonie tafel 4326
Antieke mahonie tafel
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Grote kast met intarsia. 4327
Grote kast met intarsia.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920 4328
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4329
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800 4330
Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800

Resultaat:

400 EUR