Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Chinese schaal met karper decor 6258
Oude Chinese schaal met karper decor

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte schaal 6329
Oude Chinese Familie Verte schaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antiek Chinees Lange Lijs bord, 1800 6076
Antiek Chinees Lange Lijs bord, 1800

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vleesschotel, 18e eeuw 6097
Chinese vleesschotel, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke pronk dekselvaas, 1900 6174
Antieke pronk dekselvaas, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese bolvaas 6175
Oude Chinese bolvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude/antieke Familie Rose kom 6232
Oude/antieke Familie Rose kom

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw 6396
Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese Familie Rose borden 6413
2x Oude Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6414
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oud Chinees drakenbord 6426
Oud Chinees drakenbord

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Glans platelen klokkenstel, 1915 6609
Glans platelen klokkenstel, 1915

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Imari siervaas, 19e eeuw 6668
Imari siervaas, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese borden, divers 6389
6x Antieke Chinese borden, divers

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinees karperbord 6441
Chinees karperbord

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6455
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5x Chinese borden, 18e eeuw 6387
5x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese koraal stukken 6420
2x Oude Chinese koraal stukken

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw 6431
Chinees Kang Xi bord, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Baardmankruik, 18e eeuw 6582
Baardmankruik, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 19e eeuw 6603
2x Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Chinese dekselkommen, 18e eeuw 6078
2x Chinese dekselkommen, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Chinese kop en schotels, 18e eeuw 6085
3x Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oud/antiek Makkums vogelkooitje 6266
Oud/antiek Makkums vogelkooitje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Delfts Fayence kaststel, 19e eeuw 6284
Delfts Fayence kaststel, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Napels porseleinen figuren 6299
2x Napels porseleinen figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Meissen kop en schotel 6005
Meissen kop en schotel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kang Xi kopje, 17e - 18e eeuw 6084
Kang Xi kopje, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Sang de Boeuf vaas 6109
Antieke Sang de Boeuf vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma Koro 6228
Antieke Japanse Satsuma Koro

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan 6230
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oud Herend serviesgoed 6273
Oud Herend serviesgoed

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6277
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw 6622
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees bord 6164
Chinees bord

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Chinese borden, 18e eeuw 6259
3x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Perzisch keramiek 6525
4x Perzisch keramiek

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Delfts blauw kaststel 6278
Delfts blauw kaststel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese theebus met zilver, 18e eeuw 6180
Chinese theebus met zilver, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
7x Chinees porselein, divers 6370
7x Chinees porselein, divers

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw 6489
Delfts Fayence bord , 17e - 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
4x Antieke reukverdrijvers, 1930 6535
4x Antieke reukverdrijvers, 1930

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6500
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6631
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Oude Herend kandelaren 6665
2x Oude Herend kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Wanli schotel, 16e - 17e eeuw 6236
Wanli schotel, 16e - 17e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6421
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude Japanse of Chinese vaas 6596
Oude Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Samson borden, 18e eeuw 6678
6x Samson borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch schotel, Carreau 6055
Villeroy en Boch schotel, Carreau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese kom, 17e - 18e eeuw 6181
Chinese kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Set van 3 Imari borden, 19e eeuw 6305
Set van 3 Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies 6312
Antiek Japans theeservies

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Hummelfiguren 6357
2x Hummelfiguren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antiek Kantonees/Chinees porselein 6513
2x Antiek Kantonees/Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Satsuma pijpvazen 6593
2x Antieke Satsuma pijpvazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zweeds Rörstrand deelservies 6073
Zweeds Rörstrand deelservies

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6586
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Antieke Meissen kop + schotel, 1900 6059
Antieke Meissen kop + schotel, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x) 6249
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Chinese bolvazen 6257
2x Oude Chinese bolvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels, 18e eeuw 6261
3x Chinese schotels, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose bloempot 6265
Oude Chinese Familie Rose bloempot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fayence koe, 18e - 19e eeuw 6283
Fayence koe, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese stemcups 6343
3x Oude Chinese stemcups

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese pijpvazen 6345
2x Chinese pijpvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
7x Oud Chinees porselein 6416
7x Oud Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese theebus 6454
Oude Chinese theebus

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari dekselpot, 19e eeuw 6498
Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6510
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese trekpotjes 6530
2x Chinese trekpotjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese olielampen? 6562
2x Chinese olielampen?

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Kantonese vazen 6592
2x Oude/antieke Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees theestel + blad 6314
Chinees theestel + blad

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Antieke Chinese Quang Lung schotel, 18e eeuw 6133
Antieke Chinese Quang Lung schotel, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw 6242
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
7x Antiek Chinees porselein, 18e - 19e eeuw 6327
7x Antiek Chinees porselein, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Cheng Lung schotels, 18e eeuw 6333
4x Cheng Lung schotels, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Hummelfiguur 6358
2x Hummelfiguur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6404
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5x Oude Japanse figuren 6444
5x Oude Japanse figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Porseleinen Pin Up lampjes 6595
2x Porseleinen Pin Up lampjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw 6607
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Dresden pronkvaas 6669
Antieke Dresden pronkvaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon schotel 6094
Oude Chinese celadon schotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Antiek Majolica, 1915 6141
5x Antiek Majolica, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8x Antieke Chinese borden 6151
8x Antieke Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke boeddha 6300
2x Oude/antieke boeddha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Imari borden, 18e eeuw 6499
2x Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (14x) 6529
Lot Chinees porselein (14x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese handbeschilderde vaas 6539
Oude Chinese handbeschilderde vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6557
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees (6x) 6558
Lot divers Chinees (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Antiek Duits porselein, 1800 6576
6x Antiek Duits porselein, 1800

Resultaat:

80 EUR