Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verso Phil May, Jimmy Hendrix
Resultaat: 50 EUR

Verso Phil May. 21e Eeuw. Jimmy Hendrix. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 40 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

C.A. Spruijt. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 57 cm. In goede staat.

Johannes Weiland, Stoomtrein
Resultaat: 50 EUR

Johannes Weiland. 1954. Stoomtrein. Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret jonge Rembrandt van Rijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Stadsgezicht bij avond met figuren in de regen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40,5 x 30 cm. In goede staat.

Oepts, Huisje in de duinen
Resultaat: 330 EUR

Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schilder met schildersezel
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Schilder met schildersezel. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Figuren bij waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 240 EUR

Monogram J.S. Circa 1940. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 95 cm. In goede staat.

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR

Nico Bruynestein '37. 1893 - 1950. Stilleven met orchideeën. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Henk Welther, Gemberpot met asters
Resultaat: 80 EUR

Henk Welther. Pseudoniem Jan Knikker. Gemberpot met asters. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen bij schuur
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Colin, Kippen bij schuur
Resultaat: 50 EUR

Colin. Tweede helft 20e eeuw. Kippen bij schuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

M. Carels, Twee kippen bij venster
Resultaat: 40 EUR

M. Carels. Tweede helft 20e eeuw. Twee kippen bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Twee kittens bij melkbakje. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat
Startprijs 60 EUR

Twee maal J.H. Belajouza '98. Oosterse vrouw met kind + Oosterse straat met figuren. Gouache op papier. Afmeting: 10 x 14 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Startprijs 55 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met parelketting, vaas etc. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startprijs 40 EUR

A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 60 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 27 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 50 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Resultaat: 110 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 62 cm. In goede staat.