Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Verso Phil May, Jimmy Hendrix 1410
Verso Phil May, Jimmy Hendrix

Resultaat:

50 EUR

F. Ypma, Hollands winters dorp 1411
F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht 1412
C.A. Spruijt, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Johannes Weiland, Stoomtrein 1413
Johannes Weiland, Stoomtrein

Resultaat:

50 EUR

Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt 1414
Ongesigneerd, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 120 EUR
Latour, Vaas met bloemen 1415
Latour, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond 1416
Onduidelijk, Stadsgezicht bij avond

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oepts, Huisje in de duinen 1417
Oepts, Huisje in de duinen

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Schilder met schildersezel 1418
Ongesigneerd, Schilder met schildersezel

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij 1419
Ongesigneerd, Figuren bij waterpartij
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt 1420
Monogram J.S., Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

240 EUR

Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën 1421
Nico Bruynestein, Stilleven met orchideeën
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Henk Welther, Gemberpot met asters 1422
Henk Welther, Gemberpot met asters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1423
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Kippen bij schuur 1424
Onduid. gesig., Kippen bij schuur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Colin, Kippen bij schuur 1425
Colin, Kippen bij schuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Carels, Twee kippen bij venster 1426
M. Carels, Twee kippen bij venster

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje 1427
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje

Resultaat:

60 EUR

2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat 1428
2x J.H. Belajouza, Oosterse vrouw/Oosterse straat
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc. 1429
Ongesigneerd, Stilleven met parelketting, vaas etc.
Startprijs 55 EUR
A. Vernet? Frans stadsgezicht 1430
A. Vernet? Frans stadsgezicht
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1431
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1432
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Peter Keil, Twee figuren met sigaret 1433
Peter Keil, Twee figuren met sigaret

Resultaat:

110 EUR