Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 28 juni 2019 van 18:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke bronzen fotolijst, 1880 2058
Antieke bronzen fotolijst, 1880

Resultaat:

50 EUR

4x Antieke Chinese waterketels, 1900 2059
4x Antieke Chinese waterketels, 1900
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Jugendstil koekjespot 2060
Jugendstil koekjespot

Resultaat:

130 EUR

Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935 2061
Antieke marmeren Art Deco schaal, 1935
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke kruideniers voorraadblikken 2062
2x Antieke kruideniers voorraadblikken

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915 2063
Antieke Jugendstil messing gaslamp , 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel 2064
Oude bronzen Tibetaanse tempelbel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
8x Inktsteentjes 2065
8x Inktsteentjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oud messing 2066
3x Oud messing

Resultaat:

60 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900 2067
Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Perzische lakwerkschaal 2068
Perzische lakwerkschaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oud/antiek Tibetaans ritueel mes 2069
Oud/antiek Tibetaans ritueel mes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk 2070
Oude/antiek Tibetaanse rituele dolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oude perkamentrol met tekst 2071
Oude perkamentrol met tekst

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
2x Oosterse schriftplanken 2072
2x Oosterse schriftplanken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookschaal 2073
Chinese bronzen wierookschaal

Resultaat:

275 EUR

Oude Chinese sculptuur 2074
Oude Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR
3x Bamboe penselenvazen 2075
3x Bamboe penselenvazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Neo Renaissance kandelaren 2076
2x Neo Renaissance kandelaren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Joodse Menora kandelaren 2077
3x Joodse Menora kandelaren

Resultaat:

35 EUR

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw 2078
2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Antieke kandelaren 2079
2x Antieke kandelaren

Resultaat:

60 EUR

2x 19e Eeuwse kandelaren 2080
2x 19e Eeuwse kandelaren
Startprijs 150 EUR
2x Penkandelaren, 18e eeuw 2081
2x Penkandelaren, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR